sklepy hurtownie z czesciami

Witam na wiosnę chce ruszyć z serwisem zajmujący się naprawa oraz serwisowaniem jednośladów. Poszukuje sklepów hurtowni części bo u mnie w mieście jest problem z dostępnoscią.

to cos mi sie wydaje ze musisz kontaktowac sie z bezposrednim importerem danych czesci, bo ja przynajmniej nie znam hurtowni w pl

Jest pewna wielka hurtowania części Zippa. Inter - Scooters (czy jakoś tak). Znajduje się ona z czego pamiętam to w Przysnaczu na ul. Leszno 40 (chyba, ale najlepiej sprawdź jeszcze)

Zadam takie pytanie czy będę mógł zamawiać części z Inter - Scooters jak nie powstanie firma. Firma Powstanie ale zajmie to trochę czasu a ja chce wystartować od razy z wiosny.

tego to ja nie wiem. Dałem tylko hurtownie części o którą prosiłeś

Hurtownia zapewne sprzeda Ci części bez umowy, ale domyślam się że w cenie detalicznej. Żeby podpisać umowę na sprzedaż hurtową musisz mieć zarejestrowaną działalność.

Imoprterów części znajdziesz sporo w internecie. Przy okazji każdy ma w sieci katalog produktów, co ułątwia zadanie. Jeśli chcesz tylko dostęp do części to zajrzyj na stronę http://www.motorq.pl , to nieduża firma ale mają przyzwoitej jakości części w akceptowalnych cenach. A jeśli chcesz znną markę, to polecam Rometa, ich części są drogie ale dobre jakościowo.

Dzięki za wyjaśnienie, wiec hurtowni będę szukał jak powstanie działalność. Teraz potrzebuje jakiś dobry sklep internetowy z częściami z rozaśdnymi cenami. A wykraczająć po za temat aby nie śmiecić na forum to znajcie jakiś sklep z narzedziami do serwisów motocyklowych.

agentmb napisał:

Hurtownia zapewne sprzeda Ci części bez umowy, ale domyślam się że w cenie detalicznej. Żeby podpisać umowę na sprzedaż hurtową musisz mieć zarejestrowaną działalność.

jak wyżej
to samo z narzędziami, hurtownik sam Ci zaproponuje katalogi, w internecie tego nie znajdziesz, większość chroniona i mało nie kosztuje
jeszcze powiem że jak masz budżet poniżej 80tys to tylko na podstawowy sprzęt starczy