SimsonS51

Czy ten motorower wart jest swojej ceny? Mam zamiar kupić go ponieważ chciałbym poćwiczyć jak i trochę na nim pojeździć(oklolo roku). Najlepiej to cena do 1700zł, jakie jest wasze zdanie czy ktoś może miał ten model? Jestem z Mazowsza mieszkam na wsi wydaję mi się że ten motorower będzie dobrym rozwiązaniem co prawda nie jest to jakaś super maszyna, ale wiadomo na co mnie stać tym będę jeździł. Dochodzi jeszcze rachunek za AM/A1.Podzielcie się waszymi opiniami :)

miałem jeździłem jak najbardziej polecam, świetny niemiecki motorower, nawet seria ma dużą moc jak na pojemność, mało awaryjny (oczywiście możesz trafić na takiego co ciągle bedzie się sypał), mało pali na bingu 17 spalał mi 2,1 l na 100km, a kolejny argument : simson to klasyk, żywa historia nie chińskie cudo

Wybór padł na simsona ;] Niedługo powinien zawitać w moim domu, da się do niego założyć jakiś fajny licznik paliwa i prędkościomierz? Obecny mi się nie podoba chociaż to tylko licznik.

Którego simka wybrać?
http://tablica.pl/oferta/simson-s51-100-ddr-CID5-ID31em1.html#04c6a809ce

http://tablica.pl/oferta/simson-s51-3-biegowy-stan-bdb-tanio-CID5-ID2RgPf.html#04c6a809ce

Właściciel tego czerwonego napisał że nie bierze oleju, hm? ale nie bierze oleju ze skrzyni biegów czy skąd? :)
A nie myślałeś o simku 70ccm jest ogromna różnica w mocy, większą byś miał frajdę z jazdy.

Ale 70ccm to pewnie droższy.Dla mnie 50 wystarczy jak na razie ;P, i tak muszę się nauczyć jeździć bo nie umiem ;/

Ale wypas... ja... ale bym chciał takiego... kup se - polecam

Ironia tak?

Nie przejmuj się gościem, wygląda na to, że to taki lokalny błazen.

Raven napisał:

Nie przejmuj się gościem, wygląda na to, że to taki lokalny błazen.

To już chyba piąty, którego widzę. Nic nie pomagają, a tylko potrafią komuś narobić przykrości. Ale fakt, najlepiej się nie przejmować lub takich zgłaszać.

Co do tematu. Może lepiej poszukać jakiegoś używanego chińskiego motoroweru? Nie wydasz kasy na olej, a spalanie też będzie nieco niższe. Po roku zawsze możesz sprzedać i kupić już coś lepszego.
Prędkość ok. 65-70 km/h Ci wystarczy, prawda?

Taka prędkość mi wystarczy tylko gorzej z kasą... :P Nie mam AM za rok będę zdawał na A1 więc już mi się nie opłaci zdawać.Szukam czegoś taniego na którym nauczę się jeździć.

Romet Router WS50 jest często nazywany motorowerem, który uczy jeździć na motocyklu. ;) Kosztuje <3000zł, najczęściej coś około 2700.

1700zł jeszcze potrzebuje na niego :D