Simson sr50 vs Peugeot speedfight

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #194055 Reply
    marzyciel11
    Uczestnik
    • 13

Mam okazje kupić Simsona sr50 (1988) lub Peugeot speedfight 1 (2002) – Co Wybrać?

Mam dylemat co wybrać.. czy coś nieco starszego czy coś nowszego?
    Dwa Pojazdy są jak dla mnie w stanie Dobrym.. i cenowo kilka złotych różnicy od siebie.
    Ponieważ w simsonie jest do naprawy skrzynia biegów koszt ( 20zł)
    W Peugeot speedfight rzekomo nic nie jest do naprawy, ale za to koszt rejestracji jest większy..
    Domyślam się, że oby dwa pojazdy mają podobną granice spalania, ale nie wiem co z zawodnością ich..
    Pomożecie? Co Wy byście wybrali? z góry dziękuje i pozdrawiam (:

#194056 Reply
    grzesieq
    Uczestnik
    • 24

Bierz Peugeot, jeśli odpala, jeżdzi, dlaczego nie. Co do simsona, chcialbys takim czyms jechać po ulicy?

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#194058 Reply
    marzyciel11
    Uczestnik
    • 13

grzesieq napisał:

Bierz Peugeot, jeśli odpala, jeżdzi, dlaczego nie. Co do simsona, chcialbys takim czyms jechać po ulicy?

Czemu by nie? Nic mu nie brakuje.. choć mógłby wyglądać lepiej.. (:

#194093 Reply
    guliwer55
    Użytkownik
    • 28

Ja na twoim miejscu brał bym peugeota jeśli lubisz automat ,simson z 88 roku biegówka części oryginalnych nie ma co do kosztów rejestracji to są takie same , co do naprawy za 20 zł to mechanik na pewno cie skasuje bo za darmo to nikt nie robi

#194096 Reply
    Krupek
    Uczestnik
    • 7

Wybrałbym Simsona z prostego powodu lubię takie starocie wygląda wiele lepiej od tych gejowskich Vesp i o wiele lepiej od tych wszystkich plastikowych piździawek dla gimnazjalistów

#194105 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Krupek napisał:

Wybrałbym Simsona z prostego powodu lubię takie starocie wygląda wiele lepiej od tych gejowskich Vesp i o wiele lepiej od tych wszystkich plastikowych piździawek dla gimnazjalistów

I siedział byś przy nim z koszykiem części przez:D

#194106 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12

Niekoniecznie – jak dobrze zrobi to pojeździ. U mnie w okolicy jeździ Syrena 102 i Jawka kaczuszka. Obie pięknie odrestaurowane. Za każdą wszyscy się oglądają i jeszcze nie widziałem żeby któraś stała na poboczu. Jak odrestaurujesz to każdy się będzie oglądał czego nie można powiedzieć o nowych konstrukcjach. Ale Krupek jedną prawdę powiedział z którą zgadzam się w 100%. Vespy są obrzydliwe, a facet siedzący na czymś takim wygląda delikatnie mówiąc śmiesznie.

#194107 Reply
    Krupek
    Uczestnik
    • 7

Paci mi to nie straszne siedziałem nad włoskim to mogę też nad niemieckim wiekowo prawie to samo 😀

#194130 Reply
    Berg
    Uczestnik
    • 45

20zł za naprawę skrzyni? „To tylko w Erze”. Co kosztuje 20zł? Chyba odpięcie linek i zdjęcie kapy sprzęgła a nie remont skrzyni biegów. Nie wierz w cuda. Powiedz sprzedającemu, że jak naprawi skrzynię, to dołożysz mu do ceny 20 zł. Ciekawe co odpowie; zapewne „nie chce mi się” albo „nie umiem” 😀

#194146 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Jak by dopisał jedno zero to może bym się zgodził,oczywiście bez części.

#194210 Reply
    marzyciel11
    Uczestnik
    • 13

Berg napisał:

20zł za naprawę skrzyni? „To tylko w Erze”. Co kosztuje 20zł? Chyba odpięcie linek i zdjęcie kapy sprzęgła a nie remont skrzyni biegów. Nie wierz w cuda. Powiedz sprzedającemu, że jak naprawi skrzynię, to dołożysz mu do ceny 20 zł. Ciekawe co odpowie; zapewne „nie chce mi się” albo „nie umiem” 😀

Co nieco się znam i wiem co jes popsute i właściciel mówi prawdę.. i sory, nie 20zł aa 25 i może nie dosłownie skrzynie tylko ” popychacz ” (:

#194211 Reply
    marzyciel11
    Uczestnik
    • 13

guliwer55 napisał:

Ja na twoim miejscu brał bym peugeota jeśli lubisz automat ,simson z 88 roku biegówka części oryginalnych nie ma co do kosztów rejestracji to są takie same , co do naprawy za 20 zł to mechanik na pewno cie skasuje bo za darmo to nikt nie robi

No właśnie, że nie lubię (: Aa co do naprawy to bym sam naprawiał.. (:

#194212 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

popychacz to może i kosztuje 25zł tylko że jest jeszcze robocizna

#194213 Reply
    marzyciel11
    Uczestnik
    • 13

Wombat napisał:

popychacz to może i kosztuje 25zł tylko że jest jeszcze robocizna

Sam bym naprawiał, ewentualnie kuzyn który jest mechanikiem, więc koszty robocizny nie wchodzą w grę.. (:

#194222 Reply
    grzesieq
    Uczestnik
    • 24

Więc na co się decydujesz?

#194296 Reply
    marzyciel11
    Uczestnik
    • 13

grzesieq napisał:

Więc na co się decydujesz?

Jeszcze nie wiem, ale raczej na simsona.. ewentualnie poszukam jeszcze coś ciekawego na ogłoszeniach.. (:

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Simson sr50 vs Peugeot speedfight
Twoje informacje:

Back to top button