Silnik rowerowy pilne pytanie!

Witam,
Mam pytanie odnośnie posiadaczy chińskich silników rowerowych czy trzeba dorabiac krociec do gaźnika k60b czy można podpiąć po prostu do cylindra.
Pozdrawiam

Będziesz musiał dorobić kroiec, ja bym nie podpinał po prostu do cylindra na twoim miejscu.

Witam,
Dzięki za odpowiedź no w sumie świeca ma kolor czarny nie kawowy i to może być wina u mnie połączenia i wógule nie mogę ustawić wolnych obrotow po prostu jak bardzo zwalniam to nie mogę się w pełni zatrzymać ,albo są zrywy że szarpie tylko nie wiem jak i jaka wysokość powinien mieć krociec. Jeżeli potrzebne są zdjęcia wyślę.I jak daje gazu szybko to nie ma szybkiej reakcji.
Pozdrawiam

Bo na YouTube pod frazą chiński silnik rowerowy jest filmik gdzie pan ma zamontowany w swojej maszynie właśnie gaź niczek k60b i właśnie ma dorobiony króciec tylko ,że jest stary film i wógule ciężko się skontaktować poprzez komentarz. I w miejscu normalnie chodzi a u mnie na odwrót bo jeździć jeździ ale irytuje mnie ciągłe włączanie silnika po włączeniu świateł drogowych. A o to link: https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=%23&ved=2ahUKEwjIm4uZ-ujjAhXjoYsKHcp-DxsQwqsBMAp6BAgFEAU&usg=AOvVaw0VTJzWxrN8ZFOD4xbU2nov
Pozdrawiam