Silnik pod swap

witam poszukuje jakiegos silnika piaggio kompletnego zakladac i jeździć do 550 zl z wysylka macie jakies propozycje ?

drugie moje pytanie czy da sie przerobic z tarczy na bemben ?

Jakiś na pewno znajdziesz za taką dość mała kasę.
*
Bemben, a co to takiego jest ?
*
Tuning robiony jakby wstecz, ale podoba mi się to nawet. Grzebaj tam sobie dalej. ;-)

zbeloxer napisał:

witam poszukuje jakiegos silnika piaggio kompletnego zakladac i jeździć do 550 zl z wysylka macie jakies propozycje ?
drugie moje pytanie czy da sie przerobic z tarczy na bemben ?

Mamo co za tzw "blabling". Czy nie można na chwile spojrzeć na to co się napisało, użyć np przecinków, kropek?

"zakladac i jeździć do 550 zl ", a jak sie kasiorka skończy to nie jeździć?

Ad sense securitas. ;-)
*
http://en.wikipedia.org/wiki/Bleb_%28cell_biology%29

Chłopaki naprawde dzieki za pomoc ;) jesli kazdy chce sie tu mądrować że nie uzyje jakiegoś przecinku czy cos to naprawde pomogliscie dzieki temu ze ktos mi wypomni błendy ortograficzne będę wiedział co kupić serio ..... a tak na poważnie zadalem pytanie co moge kupic do 550 liczac na pomoc w podaniu przykładów a jedyne co widze to wyśmiewanie się z tego iż nie postawie kropki czy przecinka albo z tego ze mam tylko tak malo kasy na ten projekt naprawdę mi to pomogło ;)

Widzisz, to działa tak.
To nie kwestia, że nikt Ci nie chce pomóc. Jednak jak tobie się nie chce porządnie, poprawnie i czytelnie napisać pytania, to nie licz na to, że komuś się będzie chciało na nie odpisywać konkrety.