Silnik pod swap

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    zbeloxer
    Użytkownik

witam poszukuje jakiegos silnika piaggio kompletnego zakladac i jeździć do 550 zl z wysylka macie jakies propozycje ?

drugie moje pytanie czy da sie przerobic z tarczy na bemben ?

H2O
    Użytkownik

Jakiś na pewno znajdziesz za taką dość mała kasę.
    *
    Bemben, a co to takiego jest ?
    *
    Tuning robiony jakby wstecz, ale podoba mi się to nawet. Grzebaj tam sobie dalej. 😉

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Nieaktywny

zbeloxer napisał:

witam poszukuje jakiegos silnika piaggio kompletnego zakladac i jeździć do 550 zl z wysylka macie jakies propozycje ?
    drugie moje pytanie czy da sie przerobic z tarczy na bemben ?

Mamo co za tzw „blabling”. Czy nie można na chwile spojrzeć na to co się napisało, użyć np przecinków, kropek?

„zakladac i jeździć do 550 zl „, a jak sie kasiorka skończy to nie jeździć?

H2O
    Użytkownik
    zbeloxer
    Użytkownik

Chłopaki naprawde dzieki za pomoc 😉 jesli kazdy chce sie tu mądrować że nie uzyje jakiegoś przecinku czy cos to naprawde pomogliscie dzieki temu ze ktos mi wypomni błendy ortograficzne będę wiedział co kupić serio ….. a tak na poważnie zadalem pytanie co moge kupic do 550 liczac na pomoc w podaniu przykładów a jedyne co widze to wyśmiewanie się z tego iż nie postawie kropki czy przecinka albo z tego ze mam tylko tak malo kasy na ten projekt naprawdę mi to pomogło 😉

Anonim
    Nieaktywny

Widzisz, to działa tak.
    To nie kwestia, że nikt Ci nie chce pomóc. Jednak jak tobie się nie chce porządnie, poprawnie i czytelnie napisać pytania, to nie licz na to, że komuś się będzie chciało na nie odpisywać konkrety.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button