Silnik MZ ETZ 250 a WSK

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Silnik MZ ETZ 250 a WSK

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TheMiqlaq TheMiqlaq 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #84308
  Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
  TheMiqlaq
  Użytkownik
  • Postów: 688

  Witajcie. Jako że u mojej babci stoi rozwalona w trzy dupy WSK brata (3 koła :)) myślę czy nie zabrać się kiedyś z kolegami za jej remont by pośmigać sobie troche po polach i lasach. Co sądzicie? Czy szłoby przypasować silnik od ETZ 250 do WSKi? 🙂 Co trzebaby wtedy kombinować? Ciągnie mnie dość mocno do tej WSKi bo to jakieś nowe doświadczenie zawsze, a i można się z kolegami pobawić ;). Z ciekawości zaglądałem do niej ostatnio i ze smutkiem swierdziłem, że by wynieść ją z pieczarkarni musiałbym albo demontować stelaże które ktoś kiedyś stawiał w budynku, albo rozebrać motor na części i wynosić po częściach ;).

  Jeszcze spytam o taką rzecz ;). Jako że ta WSK to taki z deka hommade na 3 koła pytałem się brata co trzebaby wymienić by się nią jeździło. Powiedział że trzebaby zalożyć wahacz od Golfa i najlepiej nowy silnik ;). Może tak być by wachacz od Golfa pasował do przerobionej WSK? 😀 Zresztą podsyłam filmik jak to kiedyś brat z kolegami na niej (i nie tylko:)) szalał:
  http://www.youtube.com/watch?v=pF_UcmPbriE

  _______________
  W uszach świst,
  Przed oczami mgła,
  Na liczniku 22.

  Tezia :*

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie