Silnik Minarelli w chińczyku.

Witam.
Mam pytanko.. Czy do Chińczka wszedłby silnik minarelli ? wiadomo minarelli to minarelli a nie Chińskie gówno.xd Mój skuter jest takiej średniej wielkości, nie tak mały Jak coliber Rex, ani nie tak duży jak te krowy wielkie quantumy i inne.;)

W autach można to w skuterze też:)Według mnie najważniejsze jak silnik jest mocowany do ramy.Silniki Chińskie nie są aż takie straszne( ludzie naprawde sporo kilometrów nimi robią,czasami nawet po 20000 albo więcej)

No ja wiem. Sam mam już prawie 8000km a jeżdżę rok. Przez sezon zrobiłem z 6000km. Jak patrzyłem na allegro to do 600zł kupie używany ten silnik, najwyżej bez jakiś przeróbek ramy się nie obejdzie.:D

Jeżeli długość tej głównej szpilki co trzyma silnik jest tej samej długości to powinno podejść.

Długość też ale dochodzi jeszcze srednica tulejek metalowo-gumowych a pożniej (to już mniejszy problem) długość kabli i linki ....

Chłopie ogarnij się i napisz jaki masz skuter (marka i model!) a nie "większy od Colibra a mniejszy od Quantuma" co My wróżki jesteśmy?
I napisz jaki masz silnik w swoim, 2t czy 4t.

Jeśli masz 2T to silnik Minarelli podejdzie bez większy przeróbek, chyba tylko magneto trzeba zmieniać, możliwe że i amortyzator będzie pasował.

Jeśli masz 4T, to silnik Piaggio/Gilera pasuje chyba po przeróbce tylnego amorka.

Kinroad XT50QT-6A 4T.;)

pamietaj o wilkosci koła , i mocowanie silnika , jak dobrze ustawisz silnik to bedzie git . Zle ustawisz bedzie sciagał i brał opone jak wache z baku :D