Silnik Minarelli w chińczyku.

Wyświetlanie 7 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
      szyszu3
      Użytkownik

Witam.
      Mam pytanko.. Czy do Chińczka wszedłby silnik minarelli ? wiadomo minarelli to minarelli a nie Chińskie gówno.xd Mój skuter jest takiej średniej wielkości, nie tak mały Jak coliber Rex, ani nie tak duży jak te krowy wielkie quantumy i inne.;)

marin09
      Użytkownik

W autach można to w skuterze też:)Według mnie najważniejsze jak silnik jest mocowany do ramy.Silniki Chińskie nie są aż takie straszne( ludzie naprawde sporo kilometrów nimi robią,czasami nawet po 20000 albo więcej)

szyszu3
      Użytkownik

No ja wiem. Sam mam już prawie 8000km a jeżdżę rok. Przez sezon zrobiłem z 6000km. Jak patrzyłem na allegro to do 600zł kupie używany ten silnik, najwyżej bez jakiś przeróbek ramy się nie obejdzie.:D

elastyna
      Użytkownik

Jeżeli długość tej głównej szpilki co trzyma silnik jest tej samej długości to powinno podejść.

marin09
      Użytkownik

Długość też ale dochodzi jeszcze srednica tulejek metalowo-gumowych a pożniej (to już mniejszy problem) długość kabli i linki ….

Vezyr
      Użytkownik

Chłopie ogarnij się i napisz jaki masz skuter (marka i model!) a nie „większy od Colibra a mniejszy od Quantuma” co My wróżki jesteśmy?
      I napisz jaki masz silnik w swoim, 2t czy 4t.

Jeśli masz 2T to silnik Minarelli podejdzie bez większy przeróbek, chyba tylko magneto trzeba zmieniać, możliwe że i amortyzator będzie pasował.

Jeśli masz 4T, to silnik Piaggio/Gilera pasuje chyba po przeróbce tylnego amorka.

szyszu3
      Użytkownik

Kinroad XT50QT-6A 4T.;)

pOgAnIaCz
      Użytkownik

pamietaj o wilkosci koła , i mocowanie silnika , jak dobrze ustawisz silnik to bedzie git . Zle ustawisz bedzie sciagał i brał opone jak wache z baku 😀

Wyświetlanie 7 odpowiedzi wątku
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button