Silnik honda vision 50

Mam jedno pytanie. Właśnie zdałem egzamin na kartę motorowerową i pewnie dostanę na urodziny skuter :P, warunkiem dobra średnia. Bardzo spodobała mi się Honda Vision 50, jednak ma silnik chłodzony powietrzen. Czy ktoś wie czy może powstaje, bądź będzie powstawać wersja z silnikiem chłodzonym cieczą, lub czy ktoś wie kiedy jest premiera tej wejsi, oczywiście jeśli wogóle ma powstać. Będę bardzo wdzięczny :P

KIBLOROWER POLECAM

KIBLOROWER POLECAM

GodTGF, masz naprawde trudne dziecinstwo

ten keeway hurricane ma silnik chłodzony cieczą?

luki9_1999 napisał:

ten keeway hurricane ma silnik chłodzony cieczą?

Chłodzone kałem

weż idź spać bo przynudzasz GodTGF, o co ci chodzi??

DooOminO napisał:

GodTGF, masz naprawde trudne dziecinstwo

ten keeway hurricane ma silnik chłodzony cieczą?

Hurricane jest chlodzony powietrzem chyba ze ktos swapa zrobi.

DooOminO napisał:

Hurricane jest chlodzony powietrzem chyba ze ktos swapa zrobi.

Mi właśnie zależy na cieczy :), chodzi mi o to czy ktoś może wiedzieć czy powstanie wersja hondy vision 50 z silnikiem chłodzonym cieczą.

Nie powstanie wersja chłodzona cieczą w najbliższym czasie. Nie ma takiej potrzeby, to nie jest silnik 2T żeby trzeba go było super chłodzić.

tak jak Ruphert napisał nie będzie raczej w tym modelu chłodzenia cieczą. Po pierwsze dlatego, że to ma być ekonomiczny 4T, a po drugie ma być przede wszystkim atrakcyjny cenowo, dlatego nie ma w nim niepotrzebnych bajerów.

Mam Vision 110 i chłodzenie powietrzem daje radę, więc w zablokowanej 50 która wyciąga max 60km/h po odblokowaniu chłodzenie cieczą jest całkowicie zbędne. Honda robi nawet motocykle o pojemności 600ccm chłodzone powietrzem :)

Nie wiem czemu ludzie muszą mieć koniecznie jednoślad w cieczy. W gorącym klimacie np Turcja,Włochy jakoś jeżdżą i nie marudzą. Dochodzi jeszcze to że silnik może być niedogrzany przy zbyt niskiej temperaturze.

luki9_1999

Użytkownik
Postów: 6

Mam jedno pytanie. Właśnie zdałem egzamin na kartę motorowerową i pewnie dostanę na urodziny skuter :P, warunkiem dobra średnia. Bardzo spodobała mi się Honda Vision 50, jednak ma silnik chłodzony powietrzen. Czy ktoś wie czy może powstaje, bądź będzie powstawać wersja z silnikiem chłodzonym cieczą, lub czy ktoś wie kiedy jest premiera tej wejsi, oczywiście jeśli wogóle ma powstać. Będę bardzo wdzięczny :P
Cytat
Napisano 20 godzin temu # Zgłoś do moderacji

Anonim

Postów: 65

KIBLOROWER POLECAM
Cytat
Napisano 20 godzin temu # Zgłoś do moderacji

Anonim

Postów: 65

KIBLOROWER POLECAM
Cytat
Napisano 20 godzin temu # Zgłoś do moderacji

DooOminO

Użytkownik
Postów: 848

GodTGF, masz naprawde trudne dziecinstwo
--------------------------------

Keeway Hurricane 70CCM

Przebieg 9950
Cytat
Napisano 20 godzin temu # Zgłoś do moderacji

luki9_1999

Użytkownik
Postów: 6

ten keeway hurricane ma silnik chłodzony cieczą?
Cytat
Napisano 20 godzin temu # Zgłoś do moderacji

Anonim

Postów: 65

luki9_1999 napisał:

ten keeway hurricane ma silnik chłodzony cieczą?

Chłodzone kałem

Cytat
Napisano 20 godzin temu # Zgłoś do moderacji

luki9_1999

Użytkownik
Postów: 6

weż idź spać bo przynudzasz GodTGF, o co ci chodzi??
Cytat
Napisano 19 godzin temu # Zgłoś do moderacji

luki9_1999

Użytkownik
Postów: 6

DooOminO napisał:

GodTGF, masz naprawde trudne dziecinstwo

ten keeway hurricane ma silnik chłodzony cieczą?
Cytat
Napisano 19 godzin temu # Zgłoś do moderacji

DooOminO

Użytkownik
Postów: 848

Hurricane jest chlodzony powietrzem chyba ze ktos swapa zrobi.
Cytat
Napisano 19 godzin temu # Zgłoś do moderacji

luki9_1999

Użytkownik
Postów: 6

DooOminO napisał:

Hurricane jest chlodzony powietrzem chyba ze ktos swapa zrobi.

Mi właśnie zależy na cieczy :), chodzi mi o to czy ktoś może wiedzieć czy powstanie wersja hondy vision 50 z silnikiem chłodzonym cieczą.
Cytat
Napisano 19 godzin temu # Zgłoś do moderacji

ruphert

Użytkownik
Postów: 69

Nie powstanie wersja chłodzona cieczą w najbliższym czasie. Nie ma takiej potrzeby, to nie jest silnik 2T żeby trzeba go było super chłodzić.
Cytat
Napisano 17 godzin temu # Zgłoś do moderacji

lucek71

Użytkownik
Postów: 322

tak jak Ruphert napisał nie będzie raczej w tym modelu chłodzenia cieczą. Po pierwsze dlatego, że to ma być ekonomiczny 4T, a po drugie ma być przede wszystkim atrakcyjny cenowo, dlatego nie ma w nim niepotrzebnych bajerów.
Vitalka 2007 r. przebieg > 19 000 km

Like 2010 r. przebieg > 3 100 km
Cytat
Napisano 10 godzin temu # Zgłoś do moderacji

ruphert

Użytkownik
Postów: 69

Mam Vision 110 i chłodzenie powietrzem daje radę, więc w zablokowanej 50 która wyciąga max 60km/h po odblokowaniu chłodzenie cieczą jest całkowicie zbędne. Honda robi nawet motocykle o pojemności 600ccm chłodzone powietrzem :)
Cytat
Napisano 9 godzin temu # Zgłoś do moderacji

Baniak

Użytkownik
Postów: 86

Nie wiem czemu ludzie muszą mieć koniecznie jednoślad w cieczy. W gorącym klimacie np Turcja,Włochy jakoś jeżdżą i nie marudzą. Dochodzi jeszcze to że silnik może być niedogrzany przy zbyt niskiej temperaturze.
Cytat
Napisano 15 minut temu # Zgło

SRAC NA S K U T E R O O W O

SKUTERY.NET ZAPRASZA

Panowie a moze ten spamer to admnistrator skutery.net? haha

Pewnie tak, to w sumie idzie pod reklamowanie, niezgodność z regulaminem forum i Kodeksem Cywilnym, mogli by w końcu coś zrobić ale śpią...

Taką reklamą to nie zachęci do swojego portalu nikogo ;]