Silnik Fiata 126p

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Silnik Fiata 126p

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Ssawka Ssawka 4 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Witam.

Sprzedam kompletny silnik wraz ze skrzynią biegów z Fiata 126p. Silnik nie katowany, odpala bez problemu nawet przy aktualnych temp. Jego przebieg to około 50 tyś km mówię około ponieważ reszta samochodu poszła na szrot z powodu zarwania się przedniej ośki i nie mam jak sprawdzić dokładnego przebiegu. Cena jaka mnie interesuje to 150zł do negocjacji. Odbiór osobisty w Zabrzu. Kontakt gadu-gadu : 1142029 lub e-mail : kapuchon@tlen.pl Pozdrawiam.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

O lol xD Po co komuś silnik od malucha 😀 W dzisiejszych czasach dodasz jeszcze z 3 stowki do tych 150zl i calego malucha kupisz… Jak nie taniej…xD

o

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Tobie nie potrzebny… ale są ludzie którzy maja jeszcze maluchy lub budują własne konstrukcje do jazdy po polach do których ten silnik jest idealny.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Malucha można kupić i za 200 zł ale zazwyczaj ciąży na nim klątwa OC.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Ssawka
    Ssawka
    Użytkownik

Ciekawe od kogo i gdzie kupisz malucha za 200zł?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie