Silnik 180ccm do neosa :D

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Silnik 180ccm do neosa :D

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

elo.

Chyba w wakacje szykuje się większy silnik 😆 od p/g 180ccm.

Mam następujące pytania odnośnie tego :

1. Z czym muszę się uporać montując taki silnik. Nie chodzi mi o ramę, bo to zrobię ale nie wiem co z elektryką. Czyli, czy muszę zmieniać moduł i cewkę? Ewentualnie czy coś jeszcze?

2. Czy silnik od runnera to to samo co od hexagona ?

3. 4t vs 2t … wydaje mi się ze 4t będzie mniej spalał i będzie mniej awaryjny, będzie ciągnął od dołu bardzo, to chyba będę brał 4t. Ale proszę o Waszą opinię jeszcze.

4. Jakie się ogólne problemy wiążą z taką przeróbką.

Pozdro :570:

Anonimowy

Jak ci silnik nie będzie pasował do ramy (co na 100%) to będziesz musiał dorobić własne mocowania co nie jest takie proste ponieważ ciężko będzie ustawić żeby tylne kolo było prosto względem do przedniego kola.

A niewiem czy są do skuterów silniki 180ccm w 2t, przeważnie takie większe silniki są w 4t

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

wiem ze nie będzie pasował … ale przecież o tym pisałem 😀
    Ustawić równo to ustawie.

ale chodzi mi o elektrykę… czy moduł i cewkę trzeba wymienić ? czy dużo jest z elektryką robotył

Anonimowy

moim zdaniem się nie opłaca, sprzedaj to lepiej i kup jakiegoś runner’a 125/50, albo od razu biegówkę ;p.

Anonimowy

Robertus napisał:

A niewiem czy są do skuterów silniki 180ccm w 2t

jak nie a winiacza runner ??

krzysiek508 napisał:

Czy silnik od runnera to to samo co od hexagona

tak tylko w runnie jest tarcza a w hexagonie bemben

, widziałem motyw jak ziomek to roxa dał 180 , ale jak to zrobił to nie wiem

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Hexagon to Ac , Runn LC

Anonimowy

Courte napisał:

moim zdaniem się nie opłaca, sprzedaj to lepiej i kup jakiegoś runner’a 125/50, albo od razu biegówkę ;p.

a moim się opłaca bo za silnik dam około 800 zł a tańszy w utrzymaniu 😀 😀 bo jak cos to bede brał 4t :dd

Anonimowy

hexagon a runner to to samo. Silnik 4t ma dwa amory więc nie wiem jak byś to rozwiązał. Tarcza i bemben jest i w tym i w tym, zalezy jaki kupisz. Elektryke do wymiany. Do tego należy pomysleć o hamulcach jakiś przyzwoitych. Ogolnie ja bym się nie bawił w takie rzeczy tylko poprostu kupil runnerke :p ale jak chcesz 🙂
    Ja jbc mam na sell 🙄

Anonimowy

krzysiek508 napisał:

Courte napisał:

a moim się opłaca bo za silnik dam około 800 zł a tańszy w utrzymaniu 😀 😀 bo jak cos to bede brał 4t :dd

A jeszcze jak znajdziesz jeżdzacy silnik to jestes moim mistrzem :p

Anonimowy

tylko wiesz … kto i za ile by chciał mojego neosaż?? :-/

jakbym sprzedał to bym nie brał np. sendy 50 tylko runner 180/50 :pp to wiem :d

ale dużo za ten szit nie dostane 🙁

nawet jak ładnie pomalowane nie bedze …

a swoją drogą ile max mógłbym za tego neosa dostać ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie