Silnik 139fmb 110cc przerywa na wysokich obrotach

Problem polega na tym gdy jadę 70-80km/h i dodaje więcej gazy to pojazd nie jedzie szybciej tylko zwiększają się obroty i dziwnie coś stuka. W czym może być problem dodam że kiedyś miałem już ten problem i wymieniłem <u>tarcze</u> sprzęgła czy może tym razem jest to wina gaźnika dodam że jest przerobiony z filtrem ztorzkowym i motułem odblokowanym .

skoro obroty się zwiększają a prędkość nie to znaczy że coś się ślizga - zapewne sprzęgło.
“coś stuka” - nic nikomu nie mówi.

Wobat dobrze prawi. Kosz sprzęgłowy do demontażu i serwisówka w rękę. Tarcze sprzęgłowe trzeba pomierzyć, przekładki trzeba sprawdzić, czy proste. Dodatkowo w trakcie demontażu ruszaj koszem sprzęgłowym i staraj się określić gdzie jest luz powodujący Twoje stukanie.

To jednak dobrze myślałem

Wombat
No nie to że stukanie ale prędzej coś podobnego do odciny lecz to nie jest odcina

nie to żebym nie chciał ale takie opisy jak twóje na serio nic nie pomagają. Opisujesz to kompletnie nieprecyzyjnie i jeszcze teraz że nie stukanie tylko podobne do odciny.
Stuka? Jak stuka? Skąd stuka? jak sie ma to stukanie do wzrostu/spadku obrotów albo czy tylko jak przyśpiesza czy na luzie też…itd to MOŻE ktos sie odważy zgadywać