silnik 110ccm da się zmienić skrzynie??

Witam otóż zmagam się z problemem, który mnie męczy. A mianowicie chciałbym zmienić skrzynie w moim motorku. Na sam przód powiem,że zębatkę zmieniłem z przodu na 17z z tyłu mam serie. Gdy jadę to odczuwa się ten brak tego 5 biegu. I właśnie to jest powodem tego tematu. Jeśli się da (a mam nadzieję) to prosiłbym o podesłanie linku do jakieś pasującej skrzyni.

Pozdrawiam! :)

wymiana skrzyni nic ci nie da bo są u nas tylko dostępne 4b [5b tylko takegawa za 500ojro:)]
jaki masz motorek,ile na tylne zębów,jaki v-max na tym przełożeniu?

Kinroad Sprinter z tyłu nie mam pojęcia nie było okazji liczyć. Ale na przyspieszeniu już dużo straciłem więc to nie da zbyt dużo zmiana tej tylniej. Vmax ok 90km/h tylko że na bardzo wysokich obrotach. przy 70 km/h już ma te obroty, a jedzie się nim tak jak pisałem jakby biegu mu brakowało.

to masz koło jak u mnie [15 cali w oryginale chyba 52z z tyłu],ja mam 16z z przodu z tyłu 42z i na dwójce 60kmh na 4 i połowie gazu 75kmh.Zębatki kupowałem u niego [w linku] na 428 ale czy jeszcze ma to nie wiem,zapytaj.
http://archiwum.allegro.pl/oferta/zebatka-napedowa-tyl-tylna-jinlun-chopper-150cc-i5003323097.html

niestety z tego co wiem to nie da sie zmienić zbytnio skrzyni a jak sie da to duży koszt

Dzięki za tyle. Zawsze trzeba było spróbować ;)

Do zamknięcia.