! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Sieć 36 i 6

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

A więc tak, mam fona w orange, ale z racji, że zacząłem korzystać z mobilnego internetu zamierzam zmienić sięć ( w orange pakiety na neta są małe i strasznie drogie). Co sądzicie o sięci 36,6? Ma ktoś? Jak zasięg? Ta sięć jakoś podlega pod plusaż Są jakieś fajne pakietył Jak z smsami do innych sięcię 🙂

Anonimowy

a co my ?? obsługa klientaż? idz do salonu i tam ci powiedzą , tylko proszę nie gadaj że nie ma blisko ciebie żadnego salonu , a nawet jeśli to są google

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

Tak, to jest Plusa, także z zasięgiem nie powinno być problemów.

Anonimowy

Jednym słowem sięć jest w pytke! Sam kupiłem sobie drugi fon i mam go w tej sięci bo esy i net jest tam tanie wystarczy że wykupisz pakiet za 3zł i masz co miesiąc nieograniczoną ilość sms do plusa za 3zł miesięcznie i oni pani ci pobierają tą karę jak uaktywnisz sobie ten pakiet a neta żeby mieć to aktywujesz za free i później w zależności za ile doładujesz to tyle masz MB neta kompletnie za free =)
    Zresztą wejdz na 36i6.pl i sobie poczytaj =)

Anonimowy

wrona napisał:

a co my ?? obsługa klientaż?

W każdym salonie zachwalają, aby wcisnąć 👿 Chcę usłyszeć obiektywną opinię osób korzystających na co dzień z tej sięci 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

No to ci mówię że jest w pytke polecam ! Jak dla mnie najbardziej opłacalna sięć na kartę…

Anonimowy

Jak doładowujesz sobie to które pakiety bierzesz Które wg ciebie są najlepsze?

Anonimowy

Żadnych bo je bierzesz raz i masz do ube kiedy je wyłączysz… I ja
    Wziąłem sobie na sms i co miesiąc jak doładuje sobie konto to sami pobierają 3 zł i esemesuje dowoli xD wszystkimi w plusię za free… A tamten telefon mam tylko i wyłącznie do esów … I ela picu zarejestrowałem się na stronie i załączyłem pakiet na net który jest bezpłatny i dostajesz tyle mb w zależności za ile doładujesz konto i to dostał się za free
    Sieć jest super =)

Anonimowy

Jak chcesz korzystać z neta, weż GaduAIR – dostajesz transfer za doładowania i gg 4 3.

Anonimowy

A w tym 36i6 dostaje się jakiś telefon?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie