Shineray 125, wart zakupu ?

Witam ! Planuje zakup używanego Shineray 125, jest on z 2015r w dosyć okazyjnej cenie, moje pytanie brzmi, jakie macie opinie na temat tego motoroweru ? Trzęsie się i wibruje przy wiekszych predkosciach i obrotach ? Jak z awaryjnością ? I jak to jest bo sprzedają go w sklepach jako motorower dla kobiet, czy naprawdę jest on stworzony dla Pań ?

Znalazlem takiego nowego w necie dla podglądu
http://sklep.skutery.olsztyn.pl/pl/p/Shineray-125-Sport-motocykl-dla-kobiety/1758

on jest dośc mały i lekki 1,88m i 104kg - dlatego piszą że dla kobiety. Oprócz tego jakiegoś specjalnego schowka na podpaski i buty na szpilkach nie widze - wiec to po prostu raczej normalny unisex. Tylko nieduży
.
Swój samolot zepchnąłeś w końcu komuś?

Moj samolot siedzi w garażu i czeka na Pana ktory juz go obejrzał dokładnie i ma go wziąć w weekend i juz sie za czyms fajnym rozgladam.

Nie bierzesz tego białego cuda z linku powyżej?

Z tego linku powyzej nie, znalazlem używanego ale jak tak patrze to 9KM to mi nie wystarczy, jest bardzo ladny i podoba mi sie ale szukam czegoś co ma chociaż 12km.

koniujecie an te konie jakby to było jedyne co jest ważne.
I co z tego że ma 9KM jak waży 100kg.
To lepiej kupić varadero co ma 13KM (50% więcej) oby bo zajechane po latach i waży 170kg (70% więcej)? I co da te 4KM więcej? NIC?

Panie ... Chce maksymalnie 5 letni motorower, ktoru ma +12km i wazy do 130kg

i co spełnia te kryteria?

Na razie moją uwage przykuł ten Shineray, ale skoro jest mały to odpada.

ale on ma 10KM a nie 12.