ŚGM - AKCJA "MOTOKSIĄŻKA " MOTOROWERZYŚCI DZIECIOM.

UWAGA!!!

MOTOROWERZYŚCI DZIECIOM.

Śląska Grupa Motorowerowa Lonely Wolves rozpoczyna akcję pod nazwą „MOTOKSIĄŻKA”
która potrwa od czerwca do połowy sierpnia.

Akcja ma na zadaniu zbiórkę przyborów szkolnych, książek jak i zabawek dla podopiecznych Domu Dziecka nr.1 w Bytomiu.

Zbieramy wszystkie przybory szkolne które są niezbędne dzieciom do rozpoczęcia nauki.

Począwszy od ołówka skończywszy na podręcznikach. Wszystkie dary można przesłać pocztą pod jeden z podanych adresów bądź osobiście dostarczyć organizatorom na jednych z ich spotkań.

Nie bądźmy obojętni i pomóżmy, dla nas to tylko kilka złotych ale dla nich wielka pomoc.

Masz zabawki którymi nie bawi się już Twoje dziecko? Masz książki dla dzieci które już zostały przeczytane i zajmują Ci miejsce? - przekaż, prześlij, przynieś.

Apelujemy do wszystkich motocyklistów i motorowerzystów łączmy się w tym szczytnym celu i pomóżmy tym którzy potrzebują wsparcia i pomocy.

Nie przyjmujemy darów finansowych !!!

Dary można przywieść lub przesłać na jeden z podanych adresów, bądź dostarczyć na najbliższe spotkanie grupy.

Śląska Grupa Motorowerowa
Sebastian Jakubowski
ul.Różańskiego 26/5
41-800 Zabrze
Tel.607-633-239

Śląska Grupa Motorowerowa
Piotr Bobbe
ul. Nowopogońska 42
41-250 Czeladź
tel. 501938731

Więcej info na www.samotnewilki.cba.pl/info5.html
Pytania kierować na adres grupamotorowerowa@gmail.com

p.s.
Rozsyłajcie tą wiadomość wszystkim swoim znajomym. Zamieszczajcie jej treść na innych forach i stronach.

Wszyscy łączmy się nie ważna wartość ważna tylko pomoc:)

Podbijam temat.

ja tez podpisuje sie obiema rękami a nawet nogami tez :))))))))

Odezwała się fundacja z Chorzowa która się przyłączy do naszej akcji. ich wiadomość :
Witam,

chętnie się przyłączymy do akcji. Proponuję spotkanie, najlepiej w siedzibie naszej fundacji, aby dogadać szczegóły.

Pozdrowienia

Wojciech Kulesza
Fundacja Edukacyjna Kombinatory
www.kombinatory.pl

Co wy na to?

Trzeba kuć żelazo puki gorące.

dokładnie wysłałem emalia do nich i poprosiłem o spotkanie w sobotę.

fajną mają stronkę " Kombinatory " hehehe
Seba jak byś nie wiedział to w sobotę jest Koszęcin , nic na siłę , wiedzą już o nas i są zainteresowani więc po cholerę taki pośpiech - już w sobotę ?

dzokej napisał:

Odezwała się fundacja z Chorzowa która się przyłączy do naszej akcji. ....

Chciałaby się przyłączyć :) Pamiętajmy że pomysł jest nasz :)
Się spotkamy, pogadamy - o wynikach poinformujemy wszystkich ze ŚGM i podejmiemy decyzję :)

Wodzu masz recht

Spoko umówię się tak z nimi że zdążymy pamiętaj że wy macie czas bo jesteście na miejscu ja robię w delegacji i jestem tylko na weekendy więc muszę to jakoś pogodzić. Byle do sierpnia bo kończy nam się tu robota i powrót na Świętochłowice :)

nasz post na Facebooku obejrzało już 137 osób

dzokej napisał:

nasz post na Facebooku obejrzało już 137 osób

hehe a ja niet fejsa.

To trza założyć hihihi

A może grupa mazowiecka by się przyłączyła do akcji:)

panowie i panie kto sie pisze na wyjazd integracyjny 1 2 czerwiec do koszecina na pole namiotowe

damiane123 napisał:

panowie i panie kto sie pisze na wyjazd integracyjny 1 2 czerwiec do koszecina na pole namiotowe

Tu masz linka do tematu:

http://www.skuterowo.com/forums/topic/sgp-koszecin-1-2-czerwca

Ponawiam temat :)

Generalnie przybory szkolne już sie zbierają, zeszyty przybory piśmiennicze i takie tam, a z książkami to różnie bo każda szkoła dobiera sobie inne.Jeśli będziemy zbierać tak jak było mówione w marketach czy innych miejscach publicznych będą gadżety dla ofiarodawców wzór pokażę na spotkaniu dla tego domu dziecka dla upamiętnienia może być nasze logo grupy wypiaskowane na szkle i podświetlone może to być w formie do postawienia na biurku czy wiszące zresztą do obgadania na spotkaniu

Świetnie Rafał myślę że nasze logo w takiej formie będzie mile widziane. Naprawdę pomysł mi się podoba. Ja czekam aż zrobią plakat i zaraz ruszam z nimi w Polskę kolega co pracuje w Opolskim szpitalu wojewódzkim powiedział że zrobi zbiórkę w swoim otoczeniu czyli w szpitalu. Fundacja już zaczęła bawić się z naszymi zgodami itp. Wszystko jest na dobrej drodze.