Serwisy jak to jest ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Serwisy jak to jest ?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe hades1988 hades1988 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bahti
    Bahti
    Użytkownik

Mam nową basse przejechalem nią juz pierwsze 300 km i tak jak pisze w instrukcji o wymianie olejów, czyszczeniu filtrów itp. to mogę sam to zrobić czy muszę jechać z tym do serwisu ?

Zdjęcie profilowe Sparrow93
    Sparrow93
    Użytkownik

Wydaję mi się, że jeżeli zrobisz to sam to stracisz gwarancję… Ale pewny nie jestem, niech się inni wypowiedzą…

Sparrow

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

ciekawe jak ci sprawdzą że wymieniłeś olej :/. Śmiało rób to samemu, a tak poza tym ja olałem gwarancję.

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe hades1988
    hades1988
    Użytkownik

Wymianę olejów i filtrów możesz przeprowadzać samodzielnie przecież nie będziesz czekać z wymianą oleju silnikowegodo wizyty w serwisie aż Ci się silnik zatrze.

Zdjęcie profilowe Bahti
    Bahti
    Użytkownik

a nie straci gwarancji czy cos ? przez samodzielna wymiane ?

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    Zdjęcie profilowe agentmb
    agentmb
    Użytkownik

Bahti napisał:

a nie straci gwarancji czy cos ? przez samodzielna wymiane ?

Jeśli nie będziesz miał pieczątki w karcie gwarancyjnej, to stracisz gwarancję. Przegląd w autoryzowanym serwisie jest warunkiem gwarancji.

Zdjęcie profilowe poiiu
    poiiu
    Użytkownik

Stracisz gwarancję, ale olej ją, wymień olej

Zdjęcie profilowe hades1988
    hades1988
    Użytkownik

Jesli wymienisz nawet jakas czesc mechaniczna i zrobisz to dokladnie tak jak bylo w orginale to.nawet i tego by nie doszli na przegladzie, zreszta gowno oni tam robia.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie