Serwisówki, Manuale, Katalogi części

• This topic has 31 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 9 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam.
    Posiadam spory zbiór dokumentacji do motocykli Cross, Enduro, Trial i trochę szosowych.
    Jeśli czegoś nie znajdziesz na liście pisz na maila, bo mam dużo serwisówek, których jeszcze nie uporządkowałem.
    http://serwisowka.xup.pl/
    http://serwisowki.ubf.pl
    Za dokumentację jest bardzo mała opłata w zależności od zapotrzebowania. Jesteś zainteresowany? Zapytaj.
    Jestem pod mailem: [email protected]
    Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych.

Anonim
    Gość

Dobrze zaczynasz ETER! 😉

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

Napisałem z prośbą o pewne serwisówki… w odpowiedzi dostałem:
    „4 zł” :/

Anonim
    Gość

Pozdro

Anonim
    Gość

Za szybko pochwaliłem :573:

Anonim
    Gość

na tym świecie nie ma nic za darmo:/

Anonim
    Gość

Baza na prawdę konkretna i pewnie długo szukane, zbierane no ale …

Anonim
    Gość

Wybaczcie, ale ze względu na czas poświęcony na zbieranie dokumentacji, znajomości jakie musiałem wykorzystać i flaszek jakie musiałem postawić nie oddam ich za darmo.
    Dla kogoś kto woli godzinami przeszukiwać neta, często z marnym skutkiem zamiast wydać 4 zł to życzę powodzenia.

To co jest na stronie to może 1/3 moich zasobów. Reszta czeka na sklasyfikowanie.

No ale…

coś

Napisałem z prośbą o pewne serwisówki… w odpowiedzi dostałem:
    „4 zł” :/

Krzywisz się jak byś miał wydać na nią tysiąc złotych. Czy wy na prawdę nie potraficie docenić czyjeś pracy ?

Anonim
    Gość

Juz lepiej zapytać na forum i ktoś znajdzie za darmo niż płacic… Sorry gosciu ale chyba to nie miejsce dla Ciebie skoro masz takie podejscie

Anonim
    Gość

Wino napisał:

Juz lepiej zapytać na forum i ktoś znajdzie za darmo niż płacic… Sorry gosciu ale chyba to nie miejsce dla Ciebie skoro masz takie podejscie

Po pierwsze nie wszystko da się znaleźć w necie i po drugie nie jestem twoim kolegą, ani nawet nie jestem w twoim wieku, abyś zwracał się do mnie w ten sposób.

Anonim
    Gość

o jaaa wino uraziłeś ziomka dume.. przeproś natychmiast !!

BAN ?

Anonim
    Gość

Zostaw, bo ma trochę racji.

Anonim
    Gość

Kowal co ty pierd****? To jest jednoslad.pl a nie żydzi.com. Chce na kolegach zarabiać to niech stąd spada.
    Glosujemy. Kto ban kto nie ?
    Ban- Wino
    Nie ban – (spisujcie się ale wiem ze będzie ban:D)

Anonim
    Gość

Ban mówiszł W takim razie powiedz mi który punkt regulaminu naruszyłem?
    Ja zarabiam taką W takim razie nie masz pojęcie ile kosztuje serwisówka:
    http://www.serwisowki.pl/ksiazki,serwisowe,jednoslady,3130.html
    Nikomu nie bronie szukać na necie. Tylko ciekaw jestem co zrobisz jak nie znajdziesz jakieś serwisówki na necie? Kupisz tą za ponad stówe ?

Anonim
    Gość

Ziomek robi troszkę burdel na forum reklamami itp ale jednak zmeiniam zdanie bo wydaje mi się ze ma trochę pojecie o rzeczy i to lepsze niż niejeden z nas i przyda się na forum

Anonim
    Gość

Dalej jestem za tym żeby zostawić, po co banować? Co wam to daćNikt wam nie każe kupować, a komuś się może przydać kontakt do taniego źródła takich informacji. Nie ma nic za darmo.

kowal ty się tam nie udzielaj 🙂 // wrona

Anonim
    Gość

Jezusię się zrobiła dyskusja …
    Ja tam generalnie nic do tego nie mam tylko po prostu w pierwszym poście nic nie jest nawet napisane o jakichś kosztach czy coś.

Anonim
    Gość

No to pozdro dla Was, chcecie to płaccie

Anonim
    Gość

Ale w momencie kiedy nie będziesz mógl znaleźć w necie, bo nie wszystko się za za darmo znaleźć, to przyjdziesz tu i napiszesz do gościa. 4zł to kosztuje cheeseburger w maku.

Anonim
    Gość

Dokładnie, wiele serwisówek w necie nie ma i ciekawe czy będziesz placił 100 zł 🙂 Wino teraz się sadzisz a jak przyjdzie co do czego to mu zapłacisz 4 zł i będziesz zadowolony z serwisówki:)

Anonim
    Gość

A z reszta co takiego ciekawego moze byc w serwisówce do skutera czy motoroweru? Silnik sklada się z 10 części, elektryka tez skomplikowana bardzo nie jest (schematy znajdzie się bez problemu, byl kiedys chya nawet podklejony temat)

Anonim
    Gość

A czy tam są do skutera i motoroweru tylko ?

Anonim
    Gość

Nie wiem. Szczerze mowiac się wkurzylem ze wpada jakis nowy i od razu o kase wola

Anonim
    Gość

Aha dobra to oddam za darmo wszystkie moje zasoby, wszystkie narzędzia warsztatowe i motocykle.
    Teraz pasuje do twojego dziwnego gustu ?

Dorośnij człowieku, bo żyjesz w jakieś bajce.

Anonim
    Gość

Jaki dziwny gust. Człowieku, skad żeś się urwał . Wbijasz niewiadomo skąd i od razu o kase wołasz. Chociaż dla niepoznaki było się z tydzien po udzielać a dopiero potem to wstawiać

I nie ja w jakim świecie żyje tylko Ty w jakim. Może nie świecie co otoczeniu. Współczuje Ci skoro za wszystko musisz płacić i Tobie trzeba płacić. Zero życzliwości widzę w dzisiejszych czasach…

Anonim
    Gość

A co ja Cię zmuszam do płacenia za powietrze, bez którego nie możesz żyć czy jak.
    Chcesz to szukaj, nie chcesz to daj mi parę groszy za moją pracę i czas.

Dalej nie rozróżniasz pewnych rzeczy.
    Życzliwie to ja Ci mogę powiedzieć jaka jest przyczyna usterki czy jak ją usunąć.
    Narzędzi do pracy już Ci nie dam.

Anonim
    Gość

Czuje że długo tu nie pobędziesz. BYł już tu taki co oferował się pomagać za kase, długo tu nie pociagnał…

I to jest chyba pazerność, kwestia charakteru i otoczenia w jakim się obracasz… Przykre ale jak widać prawdziwe…

Podejrzewam że jak miałbyś komuś pomóc to też byś od niego poźniej $ oczekiwał…

Anonim
    Gość

Nie znasz mnie w ogóle, więc tak daleko wysunięte wnioski sobie daruj.
    Czas pokaże. Jeśli ktoś będzie miał tutaj jakiś problem merytoryczny to z chęcią pomogę w miarę możliwości.

Anonim
    Gość

Dobra dobra cicho 🙂
    Nie wbił tylko, żeby założyć temat i wyłączyć forum więc nie jest źle 🙂

Anonim
    Gość

Dobra, spoko. Sam zobaczy jak wielu forumowiczow go potrzebuje 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button