Serwis gwarancyjny Peugeot Scooters blisko Sosnowca.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Kontaktownia Serwis gwarancyjny Peugeot Scooters blisko Sosnowca.

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe StreetRider36 StreetRider36 7 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #151898 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe StreetRider36
  StreetRider36
  Użytkownik
  • Postów: 99

  Witam jestem z Sosnowca i mam pytanie. Gdzie blisko polecacie mi serwis na pierwszy przeglad gwarancyjny oprócz Katowic.

  #151914 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Dziadek100
  Dziadek100
  Użytkownik
  • Postów: 802

  No to jesteś w kropce :).Na stronie importera są podane adresy serwisów,ale ten w Czeladzi chyba nie istnieje,a w Dąbrowie Górniczej chyba nie zajmuje się już Peugeotami.Pozostały Katowice,ale tamci goście są wkur…y.Przeczytaj dokładnie w książce gwarancyjnej co w skuterze nie podlega gwarancji i dojdziesz do wniosku że gwarancja to jedna wielka ściema.Na pierwszym przeglądzie i tak nie zrobią nic a skasują Cię 180 zeta.Jeśli pojedziesz tam z jakakolwiek usterką to powiedzą Ci że to tak ma być i że jesteś przewrażliwoiny.Na zaparowane reflektory i licznik powiedzieli – cytuję – i co my Panu na to poradzimy.Na nie wracający wskaznik prędkościomierza powiedzieli że to wina niskiej temperatury /”10 stopni na plusie”/.Szkoda twoich nerwów i czasu,olej tę pseudo gwarancję tak jak ja to uczyniłem.Zaoszczędzone pieniądze których nie wydasz na przeglądy będzisz miał na ewentualne części zamienne.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #151915 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe benekpe
  benekpe
  Użytkownik
  • Postów: 1 620

  Ale można reklamować skuter w trybie odpowiedzialności sprzedawcy – w trybie niezgodności towaru z umową.
  Zgłaszasz usterkę, o ile pojazd jest unieruchomiony, to sklep na swój koszt musi go zabrać do naprawy, jeśli jednak możesz nim jechać, podjedź do sklepu i go im zostaw. Mają wtedy 10 dni na ustosunkowanie się do zgłoszonej reklamacji.
  Ja swojego chińczyka tak często w ten sposób reklamowałem, że sklep zaproponował mi wymianę na nowy inny model. Najwyraźniej częste zgłaszanie, to że musieli za każdym razem przyjeżdżać po niego do mnie do domu sprawiło, że dali sobie z tym spokój i zaproponowali nowy model.
  Trzeba znać swoje prawa i skutecznie je egzekwować.

  Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

  http://motosilesia.com.pl/

  #151933 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe StreetRider36
  StreetRider36
  Użytkownik
  • Postów: 99

  Dziadek100 napisał:

  No to jesteś w kropce :).Na stronie importera są podane adresy serwisów,ale ten w Czeladzi chyba nie istnieje,a w Dąbrowie Górniczej chyba nie zajmuje się już Peugeotami.Pozostały Katowice,ale tamci goście są wkur…y.Przeczytaj dokładnie w książce gwarancyjnej co w skuterze nie podlega gwarancji i dojdziesz do wniosku że gwarancja to jedna wielka ściema.Na pierwszym przeglądzie i tak nie zrobią nic a skasują Cię 180 zeta.Jeśli pojedziesz tam z jakakolwiek usterką to powiedzą Ci że to tak ma być i że jesteś przewrażliwoiny.Na zaparowane reflektory i licznik powiedzieli – cytuję – i co my Panu na to poradzimy.Na nie wracający wskaznik prędkościomierza powiedzieli że to wina niskiej temperatury /\\\\\\\”10 stopni na plusie\\\\\\\”/.Szkoda twoich nerwów i czasu,olej tę pseudo gwarancję tak jak ja to uczyniłem.Zaoszczędzone pieniądze których nie wydasz na przeglądy będzisz miał na ewentualne części zamienne.

  Pisze u nich na stronie że jest jeszcze serwis w Jaworznie. Nie wiem czy można do nich oddać spokojnie bzyczka. A co do tych reflektorów to rzeczywiście parują przy niskich temp. A mam jeszcze pytanie. Bo przy ruszaniu jak jest zimny coś piszczy albo dzwoni nie wiem dokładanie. Bo później jak jest już ciepły to ustaje. Tylko tak jest na początku. Nie wiecie co to może być?

  #151954 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe StreetRider36
  StreetRider36
  Użytkownik
  • Postów: 99

  Może ktoś coś odpowiedzieć

   
  Czytaj
  REKLAMA

  KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

  Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

  #151961 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 2 986

  Czekaj już rozgrzewam szklaną kulę…

  #151972 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe StreetRider36
  StreetRider36
  Użytkownik
  • Postów: 99

  O co ci chodzi z tą kulą

  #151976 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 2 986

  o jasnowidzenie, to jedyny sposób żeby Ci pomóc…

  Serio rzecz ujmując to wysil się i określ czy piszczy, gwiżdże czy dzwoni oraz skąd te dźwięki się wydobywają. Dodatkowo kiedy je słychać na wolnych tylko czy również po dodaniu gazu. Inaczej to możemy sobie zgadywać co najwyżej.

  #151979 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe StreetRider36
  StreetRider36
  Użytkownik
  • Postów: 99

  Te dźwięki występują jak ruszam skuterem gdy jest zimny. Gdy stoi zimny odpalony nic nie dzwoni, chodzi normalnie i odpala bez problemu zarówno na ciepłym jak i zimnym silniku. Te piszczące/dzwoniące dźwięki dochodzą z okolicy pokrywy przekładni. Skuter jest nowy ma 280 km przebiegu i przyspiesza normalnie. Wszystko jest okej tylko ten wkurzający dźwięk.

  #152010 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Dziadek100
  Dziadek100
  Użytkownik
  • Postów: 802

  Prawdopodobnie piszczy sprzęgło,a mówiąc jaśniej okładziny sprzęgła są jakieś felerne.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
Odpowiedz do: Serwis gwarancyjny Peugeot Scooters blisko Sosnowca.
Informacje o Tobie: