Serwis gwarancyjny Peugeot Scooters blisko Sosnowca.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Kontaktownia Serwis gwarancyjny Peugeot Scooters blisko Sosnowca.

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe StreetRider36 StreetRider36 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe StreetRider36
    StreetRider36
    Użytkownik

Witam jestem z Sosnowca i mam pytanie. Gdzie blisko polecacie mi serwis na pierwszy przeglad gwarancyjny oprócz Katowic.

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

No to jesteś w kropce :).Na stronie importera są podane adresy serwisów,ale ten w Czeladzi chyba nie istnieje,a w Dąbrowie Górniczej chyba nie zajmuje się już Peugeotami.Pozostały Katowice,ale tamci goście są wkur…y.Przeczytaj dokładnie w książce gwarancyjnej co w skuterze nie podlega gwarancji i dojdziesz do wniosku że gwarancja to jedna wielka ściema.Na pierwszym przeglądzie i tak nie zrobią nic a skasują Cię 180 zeta.Jeśli pojedziesz tam z jakakolwiek usterką to powiedzą Ci że to tak ma być i że jesteś przewrażliwoiny.Na zaparowane reflektory i licznik powiedzieli – cytuję – i co my Panu na to poradzimy.Na nie wracający wskaznik prędkościomierza powiedzieli że to wina niskiej temperatury /”10 stopni na plusie”/.Szkoda twoich nerwów i czasu,olej tę pseudo gwarancję tak jak ja to uczyniłem.Zaoszczędzone pieniądze których nie wydasz na przeglądy będzisz miał na ewentualne części zamienne.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Ale można reklamować skuter w trybie odpowiedzialności sprzedawcy – w trybie niezgodności towaru z umową.
    Zgłaszasz usterkę, o ile pojazd jest unieruchomiony, to sklep na swój koszt musi go zabrać do naprawy, jeśli jednak możesz nim jechać, podjedź do sklepu i go im zostaw. Mają wtedy 10 dni na ustosunkowanie się do zgłoszonej reklamacji.
    Ja swojego chińczyka tak często w ten sposób reklamowałem, że sklep zaproponował mi wymianę na nowy inny model. Najwyraźniej częste zgłaszanie, to że musieli za każdym razem przyjeżdżać po niego do mnie do domu sprawiło, że dali sobie z tym spokój i zaproponowali nowy model.
    Trzeba znać swoje prawa i skutecznie je egzekwować.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

StreetRider36
    Użytkownik

Dziadek100 napisał:

No to jesteś w kropce :).Na stronie importera są podane adresy serwisów,ale ten w Czeladzi chyba nie istnieje,a w Dąbrowie Górniczej chyba nie zajmuje się już Peugeotami.Pozostały Katowice,ale tamci goście są wkur…y.Przeczytaj dokładnie w książce gwarancyjnej co w skuterze nie podlega gwarancji i dojdziesz do wniosku że gwarancja to jedna wielka ściema.Na pierwszym przeglądzie i tak nie zrobią nic a skasują Cię 180 zeta.Jeśli pojedziesz tam z jakakolwiek usterką to powiedzą Ci że to tak ma być i że jesteś przewrażliwoiny.Na zaparowane reflektory i licznik powiedzieli – cytuję – i co my Panu na to poradzimy.Na nie wracający wskaznik prędkościomierza powiedzieli że to wina niskiej temperatury /\\\\\\\”10 stopni na plusie\\\\\\\”/.Szkoda twoich nerwów i czasu,olej tę pseudo gwarancję tak jak ja to uczyniłem.Zaoszczędzone pieniądze których nie wydasz na przeglądy będzisz miał na ewentualne części zamienne.

Pisze u nich na stronie że jest jeszcze serwis w Jaworznie. Nie wiem czy można do nich oddać spokojnie bzyczka. A co do tych reflektorów to rzeczywiście parują przy niskich temp. A mam jeszcze pytanie. Bo przy ruszaniu jak jest zimny coś piszczy albo dzwoni nie wiem dokładanie. Bo później jak jest już ciepły to ustaje. Tylko tak jest na początku. Nie wiecie co to może być?

StreetRider36
    Użytkownik

Może ktoś coś odpowiedzieć

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Czekaj już rozgrzewam szklaną kulę…

StreetRider36
    Użytkownik

O co ci chodzi z tą kulą

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

o jasnowidzenie, to jedyny sposób żeby Ci pomóc…

Serio rzecz ujmując to wysil się i określ czy piszczy, gwiżdże czy dzwoni oraz skąd te dźwięki się wydobywają. Dodatkowo kiedy je słychać na wolnych tylko czy również po dodaniu gazu. Inaczej to możemy sobie zgadywać co najwyżej.

StreetRider36
    Użytkownik

Te dźwięki występują jak ruszam skuterem gdy jest zimny. Gdy stoi zimny odpalony nic nie dzwoni, chodzi normalnie i odpala bez problemu zarówno na ciepłym jak i zimnym silniku. Te piszczące/dzwoniące dźwięki dochodzą z okolicy pokrywy przekładni. Skuter jest nowy ma 280 km przebiegu i przyspiesza normalnie. Wszystko jest okej tylko ten wkurzający dźwięk.

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Prawdopodobnie piszczy sprzęgło,a mówiąc jaśniej okładziny sprzęgła są jakieś felerne.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie