Serwis Enigma w Policach

Witam wszystkich użytkowników skuterów, motocykli, quadow i każdych jednośladów. Ostrzegam wszystkich przed tym serwisem. Jakiś czas temu zakupiłem u nich skuter 50 cm po 4 miesiącach pojawiły się wyraźne problemy z odpalaniem skutera oraz z obrotami silnika oraz źle działającym tylnym hamulcem jadąc do tego serwisu miałem nadzieję że problemy zostaną rozwiązane lecz to co Ci Panowie mi powiedzieli przechodzi ludzkie wyobrażenie wedlug nich złe obroty silnika są spowodowane tym że to po prostu takie silniki i one tak mają, skuter powinienem odpalac z nogi na zimnym silniku (to po co producent daję elektryczny starter?) a tylny hamulec tak ma byc bo jest to hamulec pomocniczy… Kiedy chciałem zrobić dokladny przegląd skutera stwierdzili że nie ma potrzeby bo skuter jest sprawny… Po całej sytuacji pojechałem do innego serwisu poleconego przez znajomego diagnoza była wręcz przerażająca do wymiany był cały gaźnik, cylinder wraz z tłokiem i pierścieniami, fajka zapłonowa, cewka zapłonowa, świeca zapłonowa, wariator, pas napędowy, regulacja zaworów, trzeba było przerabiać szczęki hamulcowe ponieważ ktoś uszkodził w środku felge którą mechanik musiał w środku piłować inaczej całą felge by trzeba było wymienić… Koszty części i robocizny doszły do prawie 1000 zł a te koszty były by większe gdyby felge trzeba było wymieniać… cały wniosek jest taki że albo Panowie w Policach się nie znają na skuterach albo doskonale wiedzieli co jest nie tak z tym skuterem i im sie robić nie chciało!! Sam mechanik nawet nie umiał ze mna normalnie porozmawiać bo siedział z nosem w telefonie… Nie daruję wam takiego podejścia do klienta i całej sprawy i taka opinia znajdzie się wszędzie gdzie tylko to będzie możliwe!!

Postanowiłem dodać tutaj swoją opinię na temat w/w serwisu myślę że wszyscy powinni wiedzieć z jakiego serwisu nie powinien korzystać :slight_smile:

Pozdrawiam wszystkich czytelników jednoślad.pl

Skuter był na gwarancji czy nie ?

chłopie, odkopujesz temat po 3,5 roku…gościa co tu ma 1 posta sprzed 3 lat i liczysz na jakąś odpowiedź? ogarnij sie.