! Forum Serwis serwis

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe arekde arekde 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #54475 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe jack3631
    jack3631
    Użytkownik

W moim skuterku zbliża się granica 300 km(306) więc zaraz będę musiał jechać do serwisu .Interesuje mnie co oni tam będą robili i czy mi się to w ogóle opłaca

#54481 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Jak trafisz na urodzonych serwisantów to coś tam podłubią, nic nie zrobia ale i nic nie zepsuja, jak trafisz na ciemnotę ograniczoną to ci rozstroją skuter urwą kilka śrub i jeszcze za to zapłacisz.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #54485 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe clsamg63
    clsamg63
    Użytkownik

rozumiem, ze chodzi Ci o serwis gwarancyjny… polecam zajrzeć do książki gwarancyjnej/pojazdu, tam masz na pewno napisane.

…by jeździć na moto.
    #54494 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe jack3631
    jack3631
    Użytkownik

Tak chodzi mi o serwis gwarancyjny .Ile by to kosztowało ???
    Posiadam skuter ROUTER PLUSS 4T .
    1)Jaki olej jest najlepszy do przekładni napędowej?
    2)Jaki olej jest najlepszy do silnika?

#54540 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe arekde
    arekde
    Użytkownik

Parametry powinieneś mieć w instrukcji, producent jest mniej istotny. Ważne aby silnikowy był 4T. Ja mam silnikowy Castrol 10W40 4T półsyntetyk (lepszy byłby pełen syntetyk) a przekładniowy Yamalube 80W90 mineralny (bałem się eksperymentować na przekładniowym półsyntetycznym)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: serwis
Informacje o Tobie: