! Forum Serwis serwis

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe arekde arekde 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe jack3631
    jack3631
    Użytkownik

W moim skuterku zbliża się granica 300 km(306) więc zaraz będę musiał jechać do serwisu .Interesuje mnie co oni tam będą robili i czy mi się to w ogóle opłaca

Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Jak trafisz na urodzonych serwisantów to coś tam podłubią, nic nie zrobia ale i nic nie zepsuja, jak trafisz na ciemnotę ograniczoną to ci rozstroją skuter urwą kilka śrub i jeszcze za to zapłacisz.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe clsamg63
    clsamg63
    Użytkownik

rozumiem, ze chodzi Ci o serwis gwarancyjny… polecam zajrzeć do książki gwarancyjnej/pojazdu, tam masz na pewno napisane.

…by jeździć na moto.
    Zdjęcie profilowe jack3631
    jack3631
    Użytkownik

Tak chodzi mi o serwis gwarancyjny .Ile by to kosztowało ???
    Posiadam skuter ROUTER PLUSS 4T .
    1)Jaki olej jest najlepszy do przekładni napędowej?
    2)Jaki olej jest najlepszy do silnika?

Zdjęcie profilowe arekde
    arekde
    Użytkownik

Parametry powinieneś mieć w instrukcji, producent jest mniej istotny. Ważne aby silnikowy był 4T. Ja mam silnikowy Castrol 10W40 4T półsyntetyk (lepszy byłby pełen syntetyk) a przekładniowy Yamalube 80W90 mineralny (bałem się eksperymentować na przekładniowym półsyntetycznym)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie