Senda spada z obrotów i gaśnie w czasie jazdy.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Senda spada z obrotów i gaśnie w czasie jazdy.

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam
    Mam problem, a mianowicie moja senda podczas jazdy spada z obrotów oraz gaśnie co może być przyczyną? Dodam, że w tym dniu w którym to zaczęło się dziać, czyściłem filtr powietrza i na sączyłem go lekko olejem silnikowym.

Z góry dziękuje za pomoc.

Anonimowy

Gaźnik regulowałeś? Za mało paliwa albo przylewa go. Sprawdź… najlepiej po świecy.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Nic nie robiłem od dłuższego czasu, motor przez jakiś czas jedzie normalnie po czym nagle spada z obrotów i gaśnie.

Anonimowy

opcje są dwie , tłok puchnie , opcja numer 2 chuujowe paliwo

Anonimowy

Tylko to może być powodem? Co do paliwa to może być zalałem na cerfie.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

danielo321 napisał:

cerfie.

co to??

ja fajne scierwo zalałem na BP 🙂 , jeździłem kupe czasu i ngle chuuuuj , potem się dowiedziałem że nie tylko ja się na tej stacjii zawiodłem ..

danielo321 napisał:

Tylko to może być powodem?

jedyne co przychodzi mi do głowy , no bo objawy do niczego innego nie pasują , bardziej bym nawet obstawiał na puchnący tłok , bo ja jam miałech chuujowe paliwo to nagle schodził z obrotów , ale schodził na minimalne i znów się rozpędzał

Anonimowy

Ja dziś zalałem nowe paliwo i wymieniłem świece dalej to samo jadę, jadę nagle gaśnie i muszę chwilę odczekać żeby znowu odpalić. Czyli co do wymiany CYLEK, TŁOK i GŁOWICA?

Anonimowy

ja dopiero , jak zalałem drugi bak (resztki tego syfu jescze zostały) to działało normalnie , ale ty mówisz że musisz chwile poczekać , więc ewidentnie tłok , lookaj do cyla , puki jescze moto chodzi , bo moze okaże się że wystarczy zmiana tłoka , prawdź czy pompe wody chuuj nie strzelił , przez to może się grzać

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie