Scooterkingz, opinie - jak oceniacie ten sklep internetowy?

Jakie są Wasze opinie na temat sklepu Scooterkingz? Ktoś już zamawiał od nich części? Jakie mają terminy realizacji? Zgodnie z tym co na stronie internetowej?

Mam mieszane odczucia odnośnie tego sklepu.Robiłem u nich kilka razy zakupy i nie było problemów,czas realizacji szybki - zawsze dwa dni.Około trzech tygodni temu zamówiłem u nich wydech leovince Touring,nie mieli go na magazynie więc czas realizacji miał trwać tydzień.Po sześciu dniach zadzwoniłem do Scooterkingz z zapytaniem jak się mają sprawy z moim tłumikiem,dostałem odpowiedż od faceta (ma taki dziwny "gejowski" głos)że tłumik jutro (czyli piatek)będzie do mnie wysłany.W poniedziałek chciałem się upewnić czy na pewno wysłali mi ten wydech.Tym razem odebrała jakaś miła pani informując mnie że dopiero jutro (czyli we wtorek)wyślą do mnie ten wydech.Powiedziałem sobie pal licho poczekam do czwartku.W czwartek kureiera nie widać ani nie słychać (zazwyczaj dzwonił aby się dowiedzieć o której będzie ktoś w domu,tym razem nikt nie dzwonił - przypadek ?.jest godzina 17:30 i w tym momencie brakło mi cierpliwości,dzwonię do sklepu kilka razy ale nikt nie odbiera telefonu.Wkurzyłem się i napisałem malia w którym napisałem co myślę o ich sklepie,napisałem im również że rezygnuję z ich usług i ten wydech mogą sobie wsadzić wiadomo gdzie :).Ku mojemu zdziwieniu za dwie minuty (dosłownie)dostaję se sklepu maila z informacją że transakcja anulowana.Najnormalniej mnie okłamywali,nie mieli tego wydechu i dlatego "czarowali" że wysłali mi ten wydech,a prawda była inna.Nie rozumiem ich postępowania,mogli rzeczowo i szczerze napisać że mają problemy ze sprowadzeniem w/w wydechu i czas realizacji się po prostu wydłuży.Ja osobiście już nigdy nic u nich nie kupię,jest konkurencja i mają lepiej zaopatrzone sklepy niż Scooterkingz.

P.S.Po około trzech dniach ten wydech pojawił się u nich w sklepie i na Allegro.Czyli "wysyłali" do mnie wydech widmo.

Dzięki za opinie. To co zamiast Scooterkingz? Mam do kupienia kit cylindrowy do swojego kymco...

Ja proponuję mielocha ;)

Mieloch lub RacingPlanet.Nigdy nie miałem z nimi problemów.

mieloch..

Agmot

Sorki za odkop ale też miałem dziwne przypadki ze Scooterkingz. Chcieli mi wcisnąć moduł za 250 zł, bo rzekomo inny nie pasuje. U pana Adama w Motolizaku dostałem odblokowany za 49 zł. Tak samo zamówiłem Castrol Silicon Spray i okazało się, że moje zamówienie jest nie potwierdzone i nie będzie zrealizowane. Produkt kupiłem na miejscu w Ace Biker na Orzechowej. Jakoś nie przemawia do mnie Scooterkingz...

skooterkingz to lekko badziewny sklep. Najlepszy jest mieloch. Racing planet też dobry tylko części drogie np.: Malossi multivar w mielochu kosztuje 219,99 zł a na racing planet 243,98 zł :)