! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) SCOOTER AUDIO

Ten temat zawiera 61 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 62 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #240495 Odpowiedź

Anonimowy

W tym temacie macie pisać o audio. Wszystkie inne tematy od tej pory (na temat audio) będą usuwane i nagradzane warnami.
    Pozdrawiam

#240496 Odpowiedź

Anonimowy

U mnie jest moda teraz na audio i w ciągu tygodnia wysypało się z 5 skuterów z audio 😀
    Biorą drewnianą płytę, stare radio samochodowe, głośniki i jazda, no a obicie z jakiejś wykładziny starej ^^ Tanio można mieć audio może nie wyglądające najpiękniej, ale gra i to dosyć ładnie. ;]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #240497 Odpowiedź

Anonimowy

no to mam pytanie czy jak mam glośniki i kupie transmiter fm to czy to będzie dzialac bez wzmaka i bez radiaż?

#240498 Odpowiedź

Anonimowy

no tak ale jeśli ten transmiter ma wyjście mocy oraz głośnik będzie o odpowiedniej impedancji oraz mocy,

#240499 Odpowiedź

Anonimowy

niestety nie będzie to grało znalazlem instrukcje na internecie i trzeba mieć radio;/ i wtedy ustawiasz tranmiter na daną fale i w radiu tez tą samą fale musisz znalezc i dopiero odbiera :-/

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #240500 Odpowiedź

Anonimowy

http://www.youtube.com/watch?v=wVOVA0IK6vc

tutaj macie coś na początek ale to trochę słabo wytłumaczone, np. nie powiedziano że wyłącznik powinien być na kablu REM

najprościej mieć wzmacniacz i kabel chinch-mini jack i wtedy podłączamy mp3 bezpośrednio 🙂

#240501 Odpowiedź

Anonimowy

a jak jest z tymi głosnikami komputerowymi ?

#240502 Odpowiedź

Anonimowy

Można podłączyć ale lipa raczej będzie, trzeba odciąc transformatorek chyba. Nie wime dokładnie niech się inni wypowiedzą

#240503 Odpowiedź

Anonimowy

ja miałem w swoim subuffer + 2 głosniki , wyciołem transformator i grało nawet ładnie ale nie wyglądało w ogole;/… Lepiej juz zrobić półke i jakos to umiejscowic

#240504 Odpowiedź

Anonimowy

te głośniki z kompa będa działaćpo wyrzuceniu transformatora ale jak już robić z nich to kupić jakieś creative lepsze ale i tak efekt będzie gorszy niż wzmacniacz

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 62 łącznie)
Odpowiedz do: SCOOTER AUDIO
Informacje o Tobie: