Ściąganie blokady w inca Street

Witam!!
Kupiłem sobie Inca Street
Liczba osi 2
Pojemność skokowa silnika 49 itd
chciałbym sciągnąć blokadę prędkości bo wiem że się da ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Motorek jest znakomity tylko że więcej nisz 45 nie wyciągnie :) i chciałbym się dowiedzieć co zrobić żeby prędkość zwiększyć. pozdrawiam

Jak nie ogarniasz tematu, czyli sie nie znasz, to najlepiej oddac fachowcom .

A może zanim zaczniesz zadawać pytania zadasz sobie odrobinę trudu i poczytasz kilka postów na tym forum ?

guber jak bym miał czas to bym czytał ale za niedługo wylatuję do Grecji i chcę dać go do mechanika a on rozkłada rence

Jezeli mechanik nie potrafi odblokowac prostego silnika w skuterze, to co to za mechanik ?. :roll:.
Zmien mechanika.

ale czy możecie mi napisać co trzeba zrobić

Owszem- zmnień mechanika!!
temat był na forum- wszystkie blokady są wypisane w innym temacie.

Tuleja dystansowa na wariatorze , oraz CDI .

Mniej czasu zajelo by Ci sprawdzenie tego na forum, niż pisanie nowego tematu i czekanie na odpowiedzi.
Temat z odpowiedzia na Twoje pytania byl na glownej stronie .

dzięki kolego :wink:

Zamiast szydzić powinniście pomóc koledze jak to jest na innych forach fachowcy-od krytyki.

qazwsxedc napisał:

Owszem- zmnień mechanika!!

A ty zmień forum.

Patrykk napisał:

Jezeli mechanik nie potrafi odblokowac prostego silnika w skuterze, to co to za mechanik ?. :roll:.
Zmien mechanika.

Prosty silnik to jest w pralce a nie w skuterze fachowcu.

Po co odkopujesz temat z ponad roku ? Po drugie jest coś takiego ja opcja Edytuj i polecam Ci ją używać i sam się zastanawiam co w silniku skutera jest takiego trudnego ? Silnik i jego budowa w skuterze jest prosta a Patryk tak dla Twojej wiedzy siedzi w branży skuterów i ich serwisu więc napewno jest lepszym fachowcem od Ciebie w tej dziedzinie.

silniki w 2T sa bardzo proste :D i niezle jepnales z ta pralka bo jakbys chcial naprawic pralke to bys Sobie odpuscil jak bys zobaczyl jej bebechy... a silnik w skuterze to pryszcz. I wlasnie dla tego bardzo duzo osob sam Sobie naprawia skutery :)

tak jak ktos wyzej napisal, tuleja na wariarorze, zwezka na filtrze,

I często blokada w module. Nie w każdym ale w wielu egzemplarzach. Ale nie musicie przepłacać za jakieś specjalne, odblokowane. Wystarczy kupić seryjny od Kymco. One nie są blokowane, a na dodatek mają lepszą mapę zapłonu.

Kisiu a skad wiesz ze modul o kymco bedzie pasowal do streetki?