Schowek w kymco

Cześć
Chciałbym się dowiedzieć jaki model kymco 50 pomieści bez problemu pod kanapą kask integralny
Bardziej preferowane 4t

Agility ma duży schowek pod siedzeniem, ale czy zmieści się integralny? nie wiem, ja używałem jeta i mieścił się z luzem.. Podobna wielkość schowka jest w B&W.

W Vitality na pewno się zmieści,ale to 2T :D

2t też może być (trochę mnie odstrasza spalanie)
Który skuter byłby solidniejszy i badziej niezawodny?
Vitality czy zx, chodzi mi o skuter dośc mały i koniecznie mieszcązcy kask

spalanie duże ? zobacz w moim podpisie... Vitalka wygodna i bezawaryjna. Sam jeżdżę w integralu rozmiar XL i się mieści bez żadnego problemu.

Oba porownywalne trwaloscia,ZX bardziej komfortowy,ale mniejszy schowek pod siedzeniem i integral raczej nie wejdzie,za to ma drugi schowek pod kierownica na kluczyk.

kurcze coś za coś, zaskoda że do zx nie wejdzie, chociaż vitality ma za to przydatny zegarek
A jak tam u ciebie ze spalaniem hugo boss, porównywalne z madim? (spalanie maxymalne na seryjnym, odblokowanym)
Prędkość max/przelotowa?
Na ile wystarcza litr oleju?

Jak jezdze tak do 45km/h to spalanie wychodzi okolo 3l. Ale srednio jak liczylem to 3.3l. Jak caly czas bys jechal z manetka na max to na pewno 3.5-4l. Moj nie calkowicie odblokowany,tlumik nie byl odblokowywany. Litr oleju na okolo 1000km. Predkosc max 75km/h licznikowe,przeklamanie -7km/h.

A to trochę potrafi zerżeć, bo mój to max 2,5 litra
Rozwarzałem jeszcze super 8 2t, ale wyczytałem że jest tam pojedynczy amortyzator(więc nie warto dopłacać), także moim następnym skuterem będzie na 90% vitality

Tylko Super 8 to juz wiekszy sprzet. A patrzyles na Kymco Like? Nie wiem jaki schowek ma pod siedzeniem,ale fabrycznie ma zamontowany kufer :-) Ja jakbym mial teraz kupowac to nad nim bym sie zastanawial,trzeba by tylko obejrzec jaki ma schowek pod siedzeniem.

do agility 50 4t integralny nie wchodzi...

Nie, w like wygląd mi się nie podoba, boleje że do zx się nie mieści bo to prawie to samo co vitality a 1000 zł tańszy

ZX to nie to samo co Vitality,starsza konstrukcja,silnik zupelnie inaczej chodzi.

Jak masz gdzieś blisko domu większy salon sprzedaży skuterków, to można po prostu sprawdzić tam - na żywo, bo kaski bywają różne :)

no właśnie dlatego was pytam, bo nie mam takiego salonu w okolicy, skuter byłby sprowadzony specialnie dla mnie
Aha, czyli zx starszy typ, ciekawe czy bardziej dopracowany od vitality, bo ja myślałem że one różnią się plastikami i szafą

Patrząc na przebiegi Kymco ZX można raczej stwierdzić że to udana konstrukcja. Vitality zresztą też, 11500km bez żadnej awarii mówi samo za siebie :D