! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Schowek w kymco

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe HugoBoss HugoBoss 9 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #28044 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe mistubishi
    mistubishi
    Użytkownik

Cześć
    Chciałbym się dowiedzieć jaki model kymco 50 pomieści bez problemu pod kanapą kask integralny
    Bardziej preferowane 4t

Lewa w górę i szerokośći
    #28046 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Agility ma duży schowek pod siedzeniem, ale czy zmieści się integralny? nie wiem, ja używałem jeta i mieścił się z luzem.. Podobna wielkość schowka jest w B&W.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #28048 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

W Vitality na pewno się zmieści,ale to 2T 😀

#28049 Odpowiedź
    mistubishi
    Użytkownik

2t też może być (trochę mnie odstrasza spalanie)
    Który skuter byłby solidniejszy i badziej niezawodny?
    Vitality czy zx, chodzi mi o skuter dośc mały i koniecznie mieszcązcy kask

Lewa w górę i szerokośći
    #28054 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

spalanie duże ? zobacz w moim podpisie… Vitalka wygodna i bezawaryjna. Sam jeżdżę w integralu rozmiar XL i się mieści bez żadnego problemu.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #28056 Odpowiedź
    HugoBoss
    Użytkownik

Oba porownywalne trwaloscia,ZX bardziej komfortowy,ale mniejszy schowek pod siedzeniem i integral raczej nie wejdzie,za to ma drugi schowek pod kierownica na kluczyk.

#28058 Odpowiedź
    mistubishi
    Użytkownik

kurcze coś za coś, zaskoda że do zx nie wejdzie, chociaż vitality ma za to przydatny zegarek
    A jak tam u ciebie ze spalaniem hugo boss, porównywalne z madim? (spalanie maxymalne na seryjnym, odblokowanym)
    Prędkość max/przelotowa?
    Na ile wystarcza litr oleju?

Lewa w górę i szerokośći
    #28059 Odpowiedź
    HugoBoss
    Użytkownik

Jak jezdze tak do 45km/h to spalanie wychodzi okolo 3l. Ale srednio jak liczylem to 3.3l. Jak caly czas bys jechal z manetka na max to na pewno 3.5-4l. Moj nie calkowicie odblokowany,tlumik nie byl odblokowywany. Litr oleju na okolo 1000km. Predkosc max 75km/h licznikowe,przeklamanie -7km/h.

#28060 Odpowiedź
    mistubishi
    Użytkownik

A to trochę potrafi zerżeć, bo mój to max 2,5 litra
    Rozwarzałem jeszcze super 8 2t, ale wyczytałem że jest tam pojedynczy amortyzator(więc nie warto dopłacać), także moim następnym skuterem będzie na 90% vitality

Lewa w górę i szerokośći
    #28061 Odpowiedź
    HugoBoss
    Użytkownik

Tylko Super 8 to juz wiekszy sprzet. A patrzyles na Kymco Like? Nie wiem jaki schowek ma pod siedzeniem,ale fabrycznie ma zamontowany kufer 🙂 Ja jakbym mial teraz kupowac to nad nim bym sie zastanawial,trzeba by tylko obejrzec jaki ma schowek pod siedzeniem.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
Odpowiedz do: Schowek w kymco
Informacje o Tobie: