Schowek w kymco

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #28044 Reply
    mistubishi
    Użytkownik
    • 4

Cześć
    Chciałbym się dowiedzieć jaki model kymco 50 pomieści bez problemu pod kanapą kask integralny
    Bardziej preferowane 4t

#28046 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9

Agility ma duży schowek pod siedzeniem, ale czy zmieści się integralny? nie wiem, ja używałem jeta i mieścił się z luzem.. Podobna wielkość schowka jest w B&W.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#28048 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93

W Vitality na pewno się zmieści,ale to 2T 😀

#28049 Reply
    mistubishi
    Użytkownik
    • 4

2t też może być (trochę mnie odstrasza spalanie)
    Który skuter byłby solidniejszy i badziej niezawodny?
    Vitality czy zx, chodzi mi o skuter dośc mały i koniecznie mieszcązcy kask

#28054 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

spalanie duże ? zobacz w moim podpisie… Vitalka wygodna i bezawaryjna. Sam jeżdżę w integralu rozmiar XL i się mieści bez żadnego problemu.

#28056 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93

Oba porownywalne trwaloscia,ZX bardziej komfortowy,ale mniejszy schowek pod siedzeniem i integral raczej nie wejdzie,za to ma drugi schowek pod kierownica na kluczyk.

#28058 Reply
    mistubishi
    Użytkownik
    • 4

kurcze coś za coś, zaskoda że do zx nie wejdzie, chociaż vitality ma za to przydatny zegarek
    A jak tam u ciebie ze spalaniem hugo boss, porównywalne z madim? (spalanie maxymalne na seryjnym, odblokowanym)
    Prędkość max/przelotowa?
    Na ile wystarcza litr oleju?

#28059 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93

Jak jezdze tak do 45km/h to spalanie wychodzi okolo 3l. Ale srednio jak liczylem to 3.3l. Jak caly czas bys jechal z manetka na max to na pewno 3.5-4l. Moj nie calkowicie odblokowany,tlumik nie byl odblokowywany. Litr oleju na okolo 1000km. Predkosc max 75km/h licznikowe,przeklamanie -7km/h.

#28060 Reply
    mistubishi
    Użytkownik
    • 4

A to trochę potrafi zerżeć, bo mój to max 2,5 litra
    Rozwarzałem jeszcze super 8 2t, ale wyczytałem że jest tam pojedynczy amortyzator(więc nie warto dopłacać), także moim następnym skuterem będzie na 90% vitality

#28061 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93

Tylko Super 8 to juz wiekszy sprzet. A patrzyles na Kymco Like? Nie wiem jaki schowek ma pod siedzeniem,ale fabrycznie ma zamontowany kufer 🙂 Ja jakbym mial teraz kupowac to nad nim bym sie zastanawial,trzeba by tylko obejrzec jaki ma schowek pod siedzeniem.

#28063 Reply
    kriis
    Użytkownik
    • 2

do agility 50 4t integralny nie wchodzi…

#28064 Reply
    mistubishi
    Użytkownik
    • 4

Nie, w like wygląd mi się nie podoba, boleje że do zx się nie mieści bo to prawie to samo co vitality a 1000 zł tańszy

#28091 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93

ZX to nie to samo co Vitality,starsza konstrukcja,silnik zupelnie inaczej chodzi.

#28094 Reply
    Whistler
    Użytkownik
    • 5

Jak masz gdzieś blisko domu większy salon sprzedaży skuterków, to można po prostu sprawdzić tam – na żywo, bo kaski bywają różne 🙂

#28162 Reply
    mistubishi
    Użytkownik
    • 4

no właśnie dlatego was pytam, bo nie mam takiego salonu w okolicy, skuter byłby sprowadzony specialnie dla mnie
    Aha, czyli zx starszy typ, ciekawe czy bardziej dopracowany od vitality, bo ja myślałem że one różnią się plastikami i szafą

#28166 Reply
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93

Patrząc na przebiegi Kymco ZX można raczej stwierdzić że to udana konstrukcja. Vitality zresztą też, 11500km bez żadnej awarii mówi samo za siebie 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Schowek w kymco
Twoje informacje:

Back to top button