Schemat do plastików Vitality

Siema, chciałem przemalować swój skuter ale ze względu że na lakier czy plastiki mnie nie stać wpadłem na pomysł że mam możliwość wydrukowania naklejki na całe plastiki... sęk w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć schematu, który bym wprowadził do komputera i naniósł na ten schemat grafikę a potem w ploterze wyciął odpowiednie elementy. Proszę o pomoc!! Z góry dzięki wielkie

Wycinaniem na wymiar tylko sobie utrudnisz sprawę. Dotnij ewentualnie mniej więcej, żebyś miał zapas na zagięcia, wcięcia i tak dalej.

Lucek ma rację. Wydrukuj większe arkusze z grafiką, żebyś miał zapas. Można potem dopasować, poodcinać okleinę.

"sęk w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć schematu, który bym wprowadził do komputera i naniósł na ten schemat grafikę a potem w ploterze wyciął odpowiednie elementy."

O jaki schemat Ci dokładnie chodzi? O wymiary plastików?

Kompletnie złe podejście kolega sobie wymyślił, widziałem jak obklejali szyby folią i maskę winylem i zawsze był większy arkusz i dopasowywanie i docinanie. Inaczej tego dobrze nie zrobisz.

no mi chodzi o schemat już z jakby spłaszczonymi plastikami żebym to wrzucił do kompa, powiększył i naniósł grafikę... oczywiście powiększę go o parę % żebym potem tylko odciął nadmiar :P wiadomo łatwiej kwadraty tak po chamsku drukować, przykleić i poodcinać nadmiary ale chciałem to zrobić bardziej profesjonalnie :D

W życiu nie widziałem schematu "spłaszczonych" plastików.

nie ma takich schematów do Vitalki, są tylko z plastikami w 3D.

aj szkoda że tylko 3D... no nic dzięki za pomoc i zostanę przy "kwadratach" :D

samemu możesz sobie wykonać szablony, jednak łatwiej moim zdaniem zrobić będzie osobno podkład jednokolorowy i potem ewentualnie jakieś ozdobniki i lakier bezbarwny. Chyba, że chcesz mieć wzór na całą naklejkę - pozostaje większy arkusz i docinanie.