Schemat do plastików Vitality

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Schemat do plastików Vitality

Tagi: ,

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Arkadiusz Janusz Denisiuk
    Użytkownik

Siema, chciałem przemalować swój skuter ale ze względu że na lakier czy plastiki mnie nie stać wpadłem na pomysł że mam możliwość wydrukowania naklejki na całe plastiki… sęk w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć schematu, który bym wprowadził do komputera i naniósł na ten schemat grafikę a potem w ploterze wyciął odpowiednie elementy. Proszę o pomoc!! Z góry dzięki wielkie

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wycinaniem na wymiar tylko sobie utrudnisz sprawę. Dotnij ewentualnie mniej więcej, żebyś miał zapas na zagięcia, wcięcia i tak dalej.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Lucek ma rację. Wydrukuj większe arkusze z grafiką, żebyś miał zapas. Można potem dopasować, poodcinać okleinę.

„sęk w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć schematu, który bym wprowadził do komputera i naniósł na ten schemat grafikę a potem w ploterze wyciął odpowiednie elementy.”

O jaki schemat Ci dokładnie chodzi? O wymiary plastików?

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Kompletnie złe podejście kolega sobie wymyślił, widziałem jak obklejali szyby folią i maskę winylem i zawsze był większy arkusz i dopasowywanie i docinanie. Inaczej tego dobrze nie zrobisz.

Użytkownik

no mi chodzi o schemat już z jakby spłaszczonymi plastikami żebym to wrzucił do kompa, powiększył i naniósł grafikę… oczywiście powiększę go o parę % żebym potem tylko odciął nadmiar 😛 wiadomo łatwiej kwadraty tak po chamsku drukować, przykleić i poodcinać nadmiary ale chciałem to zrobić bardziej profesjonalnie 😀

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

W życiu nie widziałem schematu „spłaszczonych” plastików.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

nie ma takich schematów do Vitalki, są tylko z plastikami w 3D.

Router WS 50 2013

Użytkownik

aj szkoda że tylko 3D… no nic dzięki za pomoc i zostanę przy „kwadratach” 😀

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

samemu możesz sobie wykonać szablony, jednak łatwiej moim zdaniem zrobić będzie osobno podkład jednokolorowy i potem ewentualnie jakieś ozdobniki i lakier bezbarwny. Chyba, że chcesz mieć wzór na całą naklejkę – pozostaje większy arkusz i docinanie.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie