Peugeot Satelis 2 125i RS Premium - Ktoś ma? Jakieś opinie?

• Temat jest pusty.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #170798 Reply
    keniol91
    Uczestnik
    • 16

Witam poza Yamaha X-max i Kymco kowntown wpadł mi jeszcze ten Satelis : http://www.peugeot-scooters.de/product-sheet/model=SAT2/body=63/

Jakieś opinie ? Wiem nawet skuterrowo ma recenzje ale to 300 i pytanie czy to nie jest nowszy model bo jakims tam liftingu..:) Pozdrawiam.

#171854 Reply
    keniol91
    Uczestnik
    • 16

Naprawde nikt nie jezdzi satelisem aby go opisać ?

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#171855 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    #171859 Reply
    keniol91
    Uczestnik
    • 16

Wiem kurde tylko potrzebuje opini tego nowego czy cos się zmieniło ? a najbardziej interesuje mnie info

satelis 2 rs 125 vs yamaha x-max !!!!

#171861 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

W przypadku satelisa od razu na „nie” jest kwestia wyposażenia go w kufer ( już to gdzieś opisywałem). Oryginalny stelaż z kufrem ( jest to jeden kit) kosztuje od 2500-3500 PLN w zależności od sklepu,i kursu walut. Nie ma innych rozwiązań na rynku, bo Satelis ma nietypowo otwieraną kanapę wraz z zadupkiem i stelaż musi być uchylny. Ze wpisów na Burgmanii wynika, że chcesz tym pojeździć na wycieczki z żoną, więc,dodatkowy kuferek pewnke by się przydał.

#171862 Reply
    keniol91
    Uczestnik
    • 16

Tak daltego pytam o najwygodniejszy skuter 125 osiągi wiadomo cieszą ale najbardziej komfort mam 185 cm więc chodzi o nogi. 🙂 a oplaca sie dac np. x-maxa do tapicera abym przerobic kanapy bym sie cofnął troszke do tyłu i nogi trzymac na skośnych” podestach ?

#171863 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

A honda PCX ? Ja się chyba zakochuje normalnie. Pali ładnie, start-stop ma (choć nie znoszę), spore kołka kufer można zwykły. No i to honda.

#171864 Reply
    keniol91
    Uczestnik
    • 16

pcx chyba jest duzo mniejsza i mniej wygodna na dłuzszą podróz z plecaczkiem.. 🙂 z tego co już przerobiłem hehe na forach

#171865 Reply
    keniol91
    Uczestnik
    • 16

Dla mnie najładniejszy i najlepsza jakość X-max !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#171866 Reply
    keniol91
    Uczestnik
    • 16

Ale widze ze dostać x-max 125 2014 w Polsce to chyba graniczy z cudem chodzi i o wersje z elektronicznym prędkościomierzem itd.

#171868 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4

keniol91 napisał:

Tak daltego pytam o najwygodniejszy skuter 125 osiągi wiadomo cieszą ale najbardziej komfort mam 185 cm więc chodzi o nogi. 🙂 a oplaca sie dac np. x-maxa do tapicera abym przerobic kanapy bym sie cofnął troszke do tyłu i nogi trzymac na skośnych” podestach ?

„Najwygodniejszy”? Dla kogo? Dla innych? Wygoda na 2oo to kwestia indywidualna i bez własnodupnego sprawdzenia się nie obejdzie. Znając życie to każdy posiadacz 125-tki wskaże swój sprzęt. Inna sprawa, że źle podchodzisz do tematu. Wytypuj kilka sprzętów, znajdź posiadaczy i zapytaj co im sie NIE PODOBA albo PRZESZKADZA w ich maszynkach.

Jako były posiadacz Downtowna 300i mogę ci odradzić ten model, bo ma nieprzemyślane podesty dla pasażera w stosunku do szerokiego tyłu. i druga osoba ma problem z ułożeniem nóg,

#171869 Reply
    keniol91
    Uczestnik
    • 16

to dla mnie bardzo dużo bo tak naprawde zostały mi 2 skutery teraz od początki myślałem o

Yamaha x-max
    suzuki burgman
    kymco downtown 125
    peugeot Satelis w werski RS !
    Burgman bardzo brzydki a za kymco przemawia Cena

a Yamahe bym chciał w wersji buisness ale w nowwej budzie !!! i to c’hyba będzie strzal w 10 ! Bo żonie się on najbardziej podoba a potem Satelis w RS !!

#171871 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

tylko to trzeba siąść i tyłkiem się przymierzyć bo po zdjęciach to wiesz… niby wielki a z nogami nie ma co zrobić albo siedzisz jak na nocniku..itd
    za duży w miasto to też nie jest koniecznie plus bo już sie przestajesz przeciskać tak bezpiecznie..itd wszystko kwestia potrzeb.

#171872 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

A czy to koniecznie musi być 125-tka? Pewnie pod kątem nowych przepisów szukasz 🙂

#171894 Reply
    keniol91
    Uczestnik
    • 16

Powiem tak dzięki ustawie kupie 125 we Wrześniu ide na prawo jazdy A po roku 125 daje żonie sobie kupie coś większego !!! myśle 300 może 400 do tego czasu napewno chcemy zaliczyc 2 wyjazdy za granice skuterkiem we 2 ::)

#171899 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

No cóż, podróż we dwójkę 125-tką, jaka by ona nie była, na pewno do przyjemności nie będzie należeć 🙂
    Chociaż z drugiej strony to i 50-tkami potrafią się zapuszczać na drugi koniec świata, kwestia tego co kto lubi 🙂
    Ale skoro chcesz ją potem przekazać żonie, proponuję aby to ona sobie wybrała co to ma być. Kupisz pod siebie to potem przy ewentualnej sprzedaży będziesz do tyłu.

#171934 Reply
    keniol91
    Uczestnik
    • 16

Tak jak piszesz Żona się zdecydowała ma x-maxa w wersji buisness lub momo design czekamy az pojawi sie takowy w nonwej budzie. a ja mam dużo czasu aby sobie wybrać nnie ukkrywam że jak mii sie x-max spoodoba too kuuppie taka 400 🙂 chcialbym t-maxa alle cena na nasze realia zabojcza!

#171941 Reply
    keniol91
    Uczestnik
    • 16

Panowie http://youtu.be/VpZbpFy8RzM pytanie czy ktoś ma takiego X-maxa i czy zegary w swietle slonecznym są niewidoczne ? czy too wina kamery na kasku ? teraz pytytanie czy analogowe niei będą praktyczniejsze?

#171942 Reply
    keniol91
    Uczestnik
    • 16

bo jeśli chodzi o wygląd to są piekne mam takie w renault megane i jjestem bardzo zadowolony tylko jak z praktycznonoscio

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Peugeot Satelis 2 125i RS Premium - Ktoś ma? Jakieś opinie?
Twoje informacje:

Back to top button