Samobójca na moście w Warszawie?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Samobójca na moście w Warszawie?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe a123659 a123659 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe chaffinch
    chaffinch
    Użytkownik

Zobaczcie:
    http://www.tvnwarszawa.pl/ulice,news,rozbity-skuter-na-moscie-poniatowskiego,191469.html
    Korki rzeczywiście były gigantyczne, a widok nieciekawy. Pytanie, czy człowiek rzeczywiście jechał pod prąd, jak piszą w komentarzach…

Pzdr,
    Chaffinch
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Wycgląda na to, że jednak jechał pod prąd…

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Też nie wiem czy to prawda, ale jedno jest pewne. Wypadki skuterów z autami często kończą się tragiczne. W zeszłym roku niedaleko, bo 2 km od mojego domu zginął chłopak na skuterze. Chciał skręcać w lewo na drodze. Zatrzymał się auta się za nim zatrzymały, patrzy nic nie jedzie itp. i skręca. Jakiemuś innemu, równie młodemu kierowcy przyszło na myśl, czy sam nie wiem co on chciał zrobić zaczął wyprzedzać te kilka aut, chłopak skręcał, a ten w niego uderzył z prędkością. Niestety z tego co pamiętam śmierć na miejscu [*]. Masakra, jedna wielka masakra… Czasami nie z własnej winy ponieść śmierć, bo ktoś nie uważa. Nie ma też co kogoś kto jest winny obmawiać itd. bo mieć śmierć człowieka na swoim sumieniu to też nie lada wyzwanie, co dopiero żyć z taką świadomością…

o
    a123659
    Użytkownik

Z jednej strony bojno jeździć na skuterze, a z drugiej jakby się człowiek wszystkiego bał, myślał zawsze o najgorszym, nidzie nie wychodził z domu bo go np. pobiją to by znowu ześwirował.
    Najlepiej jeździć ale bezpiecznie, uważać na siebie ale i na innych.

o
    a123659
    Użytkownik

Cholera, zamiast nacisnąć edytuj nacisnąłem cytat. Sorry za spam.

o

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie