Samo robny gasbox

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Samo robny gasbox

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

TEKST NIE JEST MOJEGO AUTORSTWA!! Opisze tu jak wykonać Gas Box. Najpierw bierzemy puszkę po dyzodorancie np. taką UWAGA PUSZKA MUSI BYć PUSTA !!!!!! Teraz bierzemy jakieś mały wiertło i rozwiercamy dziurkę np. I wiercimy dziurkę potem trochę większym wiertłem rozwiercamy ją Teraz wiercimy kilka dziur w taki sposób Drugim mnjeiszym wiertłem wiercimy kilka dziurek gdzie się jeszcze da Teraz będzie nam potrzebne to Wyciągamy to widzimy taka dziurę UWAGA PRZED ROZWIERCANIEM TEGO ZAŁOŻYĆ RĘKAWICE OCHRONNE PONIEWAŻ LECA Z TEGO GORĄCE OPIŁKI !!!!!! Pierw rozwiercamy to stożkowym Teraz drugim okrągłym widzimy teraz coś takiego gdy już rozwiercimy wysypujemy ze srodka opiłki i myjemy to w środku i wyciągamy gumowy ze środka Następnie musimy zrobić jakąś końcówkę do której przyczepimy szlałfik i zrobiłem to w ten sposób Wszystko przyklejamy na klej lub sylikon i teraz wystarczy jakis szlażfik i trójnik i mozemy juz podłączyć nasz Gas Box. Mozemy tez go pomalować np. na czarno. Ja czekam na paczke z mielocha w której jest też trójnik jak dojedzie i założę to powiem czy dziala 🙂 . JESZCZE RAZ TO NIE JEST TEKST MOJEGO AUTORSTWA!! Pozdrawiam

Anonimowy

Dałbym foty jak to dokładnie zrobić jak by były foty nadawałby się do podklejenia

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

Juz poprawiłem

Anonimowy

Hokster, na razie może jednak nie podklejaj. Nawet nie wiadomo czy to dziala :P.

Anonimowy

jestem bradzo ciekawy czy to dziala szybko testujcie to !! 😮

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Jednak jak przemyślałem wydaje mi się że to będzie do dupy Przecież gazbox wytwarza podciśnienie a jak ma był wstrzykiwane paliwo bez ciśnienia ?? Przecież puszka po dezodorancie gówno da !!

Anonimowy

a wie ktoś z was co jest w środku normalnego gazboxa? Wydaje mi się że jeżeli byłby pusty to nie koszotwałby tyle.. Ta puszka robiona ręcznie raczej nic nie da..

Anonimowy

gasbox jest pusty w środku jak dupa po lewatywie 😛 A gasbox daje tyle, że paliwo nie wraca do filtra tlyko gasbox je wyłapuje i się nie marnuje i potem dostajemy więcej paliwa więc nie ma dziury w przyspieszeniu, bo zawsze tam jakieś opóźnienie jest zanim paliwo zostanie zassane z gaźnika, a tak wyssane jest najpierw z gasboxa, a potem z gaźnika 😛

Anonimowy

Dobre Kruczek. A co do tego gasboxa to myśle ze to jest jedno wielkie g****. Nie mówię o orginalnych.

Anonimowy

Nie ma co gdybać. Zobaczymy czy dziala i wtedy się oceni pracę. Jak zadziala to sam sobie taki wykonam 😛

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie