Sam zrób naklejki!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Sam zrób naklejki!

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Temat przeniesiony ze starego forum, napisany przez apriliasr1 Siemka. pokażę wam jak można samemu zrobić sobie naklejki. Pierwszą czynnością jest wydrukawanie na zwykłym papieże wzoru naklejki który wcześniej przygotowaliśmy. Potrzebne rzeczy do zrobieniea naklejki to: -drukarka -nożyczki -taśma przezroczysta jednostronna -taśma dwustronna -wzór naklejki do wydrukowania Wycinamy wzór tak aby był taki sam jak szerokość taśmy UWAGA (nie może był większy) Rozwijamy taśmę na długość naklejki. Następnie naklejamy naklejkę na tą stronę na której jest wzór. Powinno to tak wyglądać. (wzór jest naklejony pod spodem taśmy) uchroni to przyszłą naklejkę przed wodą żeby nie zamokła. Następnie obcinamy taśmę żeby można było przystąpić do kolejnego etapu. Teraz potrzebna będzie nam taśma dwustronna. Naklejamy taśmę dwustronną pod spód wydrukowanego wzoru. Tak powinno to wyglądać. Ostatnią rzeczą jest obcięcie białych elementów wokół naklejki. Po obcięciu białych niepotrzebnych elementów mamy gotową naklejkę (powinna wyglądać tak jak na obrazku wyżej) i mozemy przystąpić do naklejania np na skuter 😉 Tak wygląda naklejka przyklejona na moim skuterze. Sorki za błędy (mam dyslekcje) Myślę że jest to prosty i tani sposób na zrobienie naklejki 🙂 Jak myślicie dobry pomysł Wypowiadajcie się. Dzięki z góry za wypowiedzi 🙂

Anonimowy

spoko ale to jak się pomoczy np jak deszcz będzie to nie odlecić

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

Raczej nie powinno chyba że użyjesz jakiejs dziadoskiej tasmy klejacej A poza tym o wiele lepiej kupić papier samoprzylepny a4 , albo folie przeźroczystą samoprzylepną np. taka http://www.allegro.pl/item372431642_folia_samoprzylepna_a4_biala_i_przezroczysta_20.html

Anonimowy

Według mnie strasznie licho to wygląda i jest krotko trwałe. Mój kumpel zrobić sobie parętakich naklejek gdy postawić motor na słońcu wyblakły moze by się lepij tszymały jak dy je druknoć na papierze fotograficznym

Anonimowy

to, że wyblakły, to wina głównie tuszu, a nie papieru.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

ja bym se takiej naklejki na skuta nie przykleić, bo z bliska jest wiocha jak h…. ❗ 😛

Anonimowy

szczerze to też tak myślę…

Anonimowy

Coś jest nie tak, bo to jest po prostu wiocha xD Bardzo przepraszam, ale naklejki to chyba się troszkę inaczej robi (ale pomysł extra ) To trzeba mieć papier specjalny samoprzylepny i drukarkę laserową… Ale pomysł niesamowity GRATULACJE

Anonimowy

najlepiej bujnąć się do kogoś, kto ma ploter i można sobie wycinać dowoli naklejki. A jak się pokombinuje z nakładaniem kolorów, to można nawet fajnie zrobić

Anonimowy

porobićem se takie naklejki, ale drukoważem na papierze fotograficznym
    efekt
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f6f3307e5232aba.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c41ecf2ad52a425.html

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie