Sam zrób naklejki!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Sam zrób naklejki!

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #289925 Odpowiedź

Anonimowy

Temat przeniesiony ze starego forum, napisany przez apriliasr1 Siemka. pokażę wam jak można samemu zrobić sobie naklejki. Pierwszą czynnością jest wydrukawanie na zwykłym papieże wzoru naklejki który wcześniej przygotowaliśmy. Potrzebne rzeczy do zrobieniea naklejki to: -drukarka -nożyczki -taśma przezroczysta jednostronna -taśma dwustronna -wzór naklejki do wydrukowania Wycinamy wzór tak aby był taki sam jak szerokość taśmy UWAGA (nie może był większy) Rozwijamy taśmę na długość naklejki. Następnie naklejamy naklejkę na tą stronę na której jest wzór. Powinno to tak wyglądać. (wzór jest naklejony pod spodem taśmy) uchroni to przyszłą naklejkę przed wodą żeby nie zamokła. Następnie obcinamy taśmę żeby można było przystąpić do kolejnego etapu. Teraz potrzebna będzie nam taśma dwustronna. Naklejamy taśmę dwustronną pod spód wydrukowanego wzoru. Tak powinno to wyglądać. Ostatnią rzeczą jest obcięcie białych elementów wokół naklejki. Po obcięciu białych niepotrzebnych elementów mamy gotową naklejkę (powinna wyglądać tak jak na obrazku wyżej) i mozemy przystąpić do naklejania np na skuter 😉 Tak wygląda naklejka przyklejona na moim skuterze. Sorki za błędy (mam dyslekcje) Myślę że jest to prosty i tani sposób na zrobienie naklejki 🙂 Jak myślicie dobry pomysł Wypowiadajcie się. Dzięki z góry za wypowiedzi 🙂

#289926 Odpowiedź

Anonimowy

spoko ale to jak się pomoczy np jak deszcz będzie to nie odlecić

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #289927 Odpowiedź

Anonimowy

Raczej nie powinno chyba że użyjesz jakiejs dziadoskiej tasmy klejacej A poza tym o wiele lepiej kupić papier samoprzylepny a4 , albo folie przeźroczystą samoprzylepną np. taka http://www.allegro.pl/item372431642_folia_samoprzylepna_a4_biala_i_przezroczysta_20.html

#289928 Odpowiedź

Anonimowy

Według mnie strasznie licho to wygląda i jest krotko trwałe. Mój kumpel zrobić sobie parętakich naklejek gdy postawić motor na słońcu wyblakły moze by się lepij tszymały jak dy je druknoć na papierze fotograficznym

#289929 Odpowiedź

Anonimowy

to, że wyblakły, to wina głównie tuszu, a nie papieru.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #289930 Odpowiedź

Anonimowy

ja bym se takiej naklejki na skuta nie przykleić, bo z bliska jest wiocha jak h…. ❗ 😛

#289931 Odpowiedź

Anonimowy

szczerze to też tak myślę…

#289932 Odpowiedź

Anonimowy

Coś jest nie tak, bo to jest po prostu wiocha xD Bardzo przepraszam, ale naklejki to chyba się troszkę inaczej robi (ale pomysł extra ) To trzeba mieć papier specjalny samoprzylepny i drukarkę laserową… Ale pomysł niesamowity GRATULACJE

#289933 Odpowiedź

Anonimowy

najlepiej bujnąć się do kogoś, kto ma ploter i można sobie wycinać dowoli naklejki. A jak się pokombinuje z nakładaniem kolorów, to można nawet fajnie zrobić

#289934 Odpowiedź

Anonimowy

porobićem se takie naklejki, ale drukoważem na papierze fotograficznym
    efekt
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f6f3307e5232aba.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c41ecf2ad52a425.html

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
Odpowiedz do: Sam zrób naklejki!
Informacje o Tobie: