Firmy od odszkodowania – kto korzystał?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    AdrianMarek
    Użytkownik

Tak jak w tytule temat – czy ktoś korzystał? Kto poleca? A może zgłosić się gdzie indziej?
    Pozdrawiam, Adrian

MikiSzymczak
    Użytkownik

A w jakiej sprawie chcesz się zgłosić? Bo to chyba od tego wypadałoby zacząć?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wombat
    Moderator

ale obaj się zarejestrowaliście specjalnie po to żeby sobie poreklamować?

AdrianMarek
    Użytkownik

Wombat,
    ja zawsze się zastanawiam czemu jak nowy forumowicz zakłada konto to się go z góry się traktuje. Temat założyłem w „OFFtopic” bo to mi się wydawało najlepsze miejsce.

W kwestii zaniżonych odszkodować może też się wypowiesz… bo to ostatnio duży problem się zrobił. Jak uważasz, że zalatuje reklamą to dokonaj zmiany tematu na jakiś związany z odkupem odszkodować. Nie musimy „lecieć” firmami tylko ogólnikowo.

Wracając do tematu:
    dostałem kasę z OC sprawcy, ale nie tyle, ile się należało. Nie mam co prawda jakiegoś super nowego wozu, ale wina nie była moja i chce żeby zrekompensowano mi poniesione szkody w całości a nie tylko w części.

Anonim
    Nieaktywny

A masz też motorower/skuter/motocykl.. ? Bo my tu generalnie o tym. O ^wozach^ jakby mniej…

Wombat
    Moderator

AdrianMarek napisał:

Wombat,
    ja zawsze się zastanawiam czemu jak nowy forumowicz zakłada konto to się go z góry się traktuje….

Może dlatego że rejestruje się specjalnie po to żeby założyć wątek zasadniczo nie na temat?
    I zadziwiająco zawsze to dotyczy usług finansowych. I zawsze pada nazwa jakiejś.. hmmmm..

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Temat ‘Firmy od odszkodowania – kto korzystał?’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.
Back to top button