Sachs X-Road 125 swap

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Sachs X-Road 125 swap

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 1 tygodni, 2 dni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #701041 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Gidek
    Gidek
    Użytkownik

Siema. Posiadam moto mianowicie Sachs X-Road 125 z silnikiem morini. Ogólnie jestem z niego mega zadowolony aczkolwiek drażni mnie bardzo mała dostępność części do niego. Pomyślałem o swapie do niego. Macie pomysły co mozna by tam wsadzic? Raczej pojemność 125. Póki co nie uśmiecha mi się spawać ramy wiec coś co by pasowało do niego. Słyszałem ze silnik z suzuki dr125 by siadł do niego. Jakieś pomysły?

#701042 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

To poczytaj czy wspomniany silnik faktycznie siądzie. Mało części do morini ? A czego z tych części dokładnie potrzebujesz ?

Nie pomagam na priv 😉

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #701043 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Gidek
    Gidek
    Użytkownik

Mieszkam w Anglii. Niestety garażu jeszcze nie wynająłem a mechanicy płaczą ze Sachs już nie istnieje. Aktualnie łożysko igiełkowe, aczkolwiek nie wiem czy i przypadkiem całego silnika nie będę potrzebował.

#701045 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Nie kupuje się pod model pojazdu tylko pod model silnika. Podaj model silnika

Nie pomagam na priv 😉
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Sachs X-Road 125 swap
Informacje o Tobie: