Sachs, nowy wydech, strasznie muli. LeoVince ZX

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #164104 Reply
  mato977
  Użytkownik
  • Postów: 38

  Witam serdecznie wszystkich „skuterowiczów” 😀
  Mam pewien problem, a konkretnie chyba z regulacją..
  Mam nowy cylek 50 (już dotarty)
  Sprężynę Centralną czarną chyba Hebo
  I czerwone sprężynki nie wiem jakiej firmy
  rolki chyba standart
  I teraz tak .. Po założeniu wydechu LeoVince Zx skuter w ogóle się nie zbiera .. 30 sek do 40 na godzine i 5 min do 60 .. Masakra jakaś ..
  Możecie mi pomóc ?
  Pozdrawiam!

  #164138 Reply
  pioneerq
  Użytkownik
  • Postów: 262

  pewnie masz rokli gdzies kolo 6g. Możesz sprawdzic to wyjmujac 3 rolki naprzemiennie i zobaczyc jak bedzie chodzil czyli, R,W,R,W,R,W (R- rolka, W-wolne miejsce) jeżeli bedzi ci lepiej chodzil na 3 rolkach to mozesz sobie kupic lzejsze rolki jak to wyliczyc? Załozmy ze masz rolki 6g wlozyles 3 po 6g wiec razem masz 18g. W wariatorze powinno byc 6 rolek ale nie musi byc wiec dzielimy 18g przez 6 i wychodzi nam 3g. Więc tak sam efekt uzyskasz przy rolkach 3gramowych ale jak chcesz mozesz jezdzic na 3 rolkach nic si nie stanie tylko beda sie szybciej zdzieraly ale, oryginalne wytrzyamja kolo 3tys km ja zawsze sprawdzalem co 500km ich stan 🙂

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #164606 Reply
  mato977
  Użytkownik
  • Postów: 38

  Jesteś czarodziejem 😀 ładnie teraz śmiga. Jeszcze mi tylko nie pasuje bo jak dam gaz do końca to dopiero po 5 sek ma piz*dę..
  I teraz jakie mam rolki kupić ?
  I jeszcze jedno .. Co mi da jak kupie nowy wario np Hebo

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Sachs, nowy wydech, strasznie muli. LeoVince ZX
Twoje informacje:
Back to top button