! Forum Motorowery sachs madass

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe smallSmith smallSmith 8 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #85298 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe smallSmith
    smallSmith
    Użytkownik

co sądzicie o tym motorowerze, myślałem nad skuterem ale tata powiedział że mam sobie kupic motorower to wtedy mnie dofinansuje 🙂 i ten motorower mi się bardzo podoba ale nie wiem czy jest awaryjny (4 biegi) i komfortowy? Jak możeci to odp szybko bo mam zamiar kupic go juz za tydzień

#85299 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Nie jest awaryjny, ma trochę słabe światła i nie jest komfortowy.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #85300 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

jechałem nim tylko wersją 70cc w standardzie i w dodatku to automat na łańcuchu ! nie wiem jakim cudem ale wsiadam dobra siodło jak w rowerze troche ciężki waga 120kg bo z grubej rury ale stawiam na max 90kg i dobra jade przyśpiecha b.dobra a v-max 80km/h jest ok swiatła średnie komfort niski ale da się jechać najważniejsze jest to ze ma duże koła i automat w łańcuchu ! ale cena 4000zł odstrasza za tą cene można kupić już jakiegoś Crossa typu Derbi,Rieju w przyzwoitym stanie ale ogólnie dostaje 4+/6

#85301 Odpowiedź
    smallSmith
    Użytkownik

nie należe do wysokich:176cm, 15lat, 58kg więc chcem małego, INNEGO niż wszystkie motoroweru, którysię nie psuje ipali w granicach 2,5la v max moze być tylko 60km/h więc chyba będzie dobry

PS. czy da się tym jeździc we dwoje

#85302 Odpowiedź
    Fubu2PL
    Użytkownik

Nie da się al na chama jakiegoś kośćiotrupka wcićniesz ale sam będiesz jechał na ramie 😀 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #85303 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Ogólnie wszystkie sprzęty z tymi silnikami są dobre – mało palą, są mało awaryjne i niektóre naprawdę komfortowe. Zobacz sobie coś takiego jak Kymco Nexxon – ciekawy design, dobra jakość i nie będzie problemów z jazdą we dwoje.
    http://otomoto.pl/kymco-nexxon-50-4t-M2552841.html

Madass jest fajny – ciekawy, lecz niestety niezbyt użyteczny w codziennej eksploatacji.

Zipp Salmo: przebieg 57459km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 1007km.
    #85304 Odpowiedź
    Fubu2PL
    Użytkownik

Zgodze się z tobą Michalk001 ale mnie najbardziej ciekawi jakim cudem niemcy zrobili automat w łancuchu gdy nim jechałem odkręcam manete i jak w skuterze wysokie obroty potem maleją a od 40km/h rakieta to mnie ciekawi najbardziej

#85307 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Chcąc kupić Madassa szukaj tylko wersji z manualną skrzynią biegów. Chciałem kupić ten motorek, ale napaliłem się na Rieju i co? Rieju się zatarło, po remoncie trapiły go różne przypadłości aż w końcu go sprzedałem tak mnie denerwował. Bierz Sachsa, ma sprawdzony czterosuwowy silnik 139FMB, który jest prosty i tani w naprawach. IMO największą zaletą Sachsa jest jego wygląd – po prostu brak słów, jedyny taki motocykl w sprzedaży. PS. Jakbyś kiedyś chciał bawić się w tuning to kupujesz kompletny silnik 125ccm na allegro, wsadzasz w ramę, zmieniasz zębatkę przy kole i od razu robi się przyjemniej :).

#85310 Odpowiedź
    smallSmith
    Użytkownik

Chcem tylko manuala i nie chce się bawić w tuning (nie zalezy zeby mi lecial 90 tylko zeby jezdzil :-)). We dwoje to sporadycznie przede wszystkim do szkoły, myślałem nad nexxonem ale jednak widząc na żywo oba madass design ma dużo lepszy i skoro jest bezawaryjny to chyba go kupie

Dzięki

#85332 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Na Madassie we dwie osoby zbytnio nie pojedziesz, siedzenie raczej zbyt wygodne nie jest ale co zrobić! Za to ma lanserski wydech pod siedzeniem i zbiornik paliwa w ramie. Nexxona sam miałem i muszę powiedzieć, że fajny jeździk, choć półmanualna skrzynia i cienkie koła odrzucają. Sachs ma z tyłu całkiem przyzwoity laczek 110 czy 120, więc to już jakoś wygląda.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
Odpowiedz do: sachs madass
Informacje o Tobie: