Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Czy zgra się cylinder S6 sport pro z yasuni R?? Mam aktualnie lasera x-pro i chce wiedzieć czy muszę wymieniać?? I czy ERKA będzie chodzić na 50ccm??

Anonimowy

Czy ja wiem, R’ka ;s wszyscy polecają a przereklamowany wydech Cena/Osiągi… Tecnigasy biją yasuni Rs70 , Rs70 II , None… szkoda że nie mają więcej wydechów. Będzie chodzić przy seri jak każdy … zastanów się nad s6 street osoby mające ten cylinder mówił że moc jak na s6 pro , a jakość wykonania lepsza. + Mozliwosc szlifu

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

a czy ten RS70 jest taki dobry?! (lol) na pewno gorszy niż Yasuni R mój kolega ma przy skuterku Yasuni R sprzęgło sportowe i coś jeszcze to nikt z nim nie ma polotu ! nawet Yamaha TZR a leci mu max 100 km/h no może trochę więcej .. REALNE! ale go niedawno zatarł =p Yasuni są drogie to prawda ale są godne uwagi !

Anonimowy

niestety stage6 street race nie ma do AC A od jakich obrotów r’ka zaczyna „żyć” ok bo mnie by interesowało od około 7000obr/min Postrach ile ci lata rox przy tym zestawie co masz?

Anonimowy

Adverion nawet w nieobiektywnym teście na Jednośladzie wyszło że o te 0,1koni’a rs70 jest mocniejszy. ! Rs70 I – bierze od ~7tyś tak mi się wydaje nie mam u siebie obrotomierza. Siwy – mój rox lata ~95km/h ale niedługo dostane rolki testowe od 3g-7g i sprężyny centralne i będe mógł poregulować, a przyspieszenie jest bardzo dobre, z gazu na koło jak się ciutke odchyli , tylko mam jakieś wrażenie że multivar jest ch*** wrzuce seryjny wariator i zobacze. Ja mma 7g rolki i białą sprężynę… Co do R’ki to nie mam pojęcia chyba nikt jej u mnie w mieście nie ma i w okolicach, pewno żelu by wiedział więcej. Ja mam RS70 I protas ma RS70 II i wydechy są bardzo dobre a jakość wykonania 2 jak Yasuniak wygląda przy cenie 300zł mniej…. A tak się wkręca na nóżce co prawda … ale od razu ma obroty bez mułów jak 3/4 skuterów… http://pl.youtube.com/watch?v=AJIliNAQi4I

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

No tylko Fakt Faktem Yasuniego szybko rdza chla ;/ no ale zależy w jakim skuterku jak chodzi qurwa nie w każdym chodzi tak samo lol.. a jak R-ka jest za słaba to C16 =)

Anonimowy

c16 nie ma sensu Rs70 jest niby pośredni między R a c16 Każdy wydech chwyta rdza bo to gola blacha, protas smaruje wydech olejem i mu nie rdzewieje 🙂

Anonimowy

Lol jazda z wydechem usmarowany w oleju że aż kapie (OBCIACH) xD Najlepiej jest zakup wydechu w chromie ;]

Anonimowy

Możesz spokojnie r wsadzic sobie do c6sp ja mam c16 to juz trochę popiernicza, ale na Rce tez będzie ładnie się zbierac ;]

Anonimowy

bo ja tak się waham między C16 a R’ką bo w końcu nie wiem czy będzie mi ciągnąć od tych 7tyś bo na seryjnym przy tych obrotach byś v-max a na laserze do 8,5tyś dochodziło i to był max czyli około 85km/h i tak sobie pomyśałem że jak by kręcić ok 9,5tyś to by latać około 95km/h mi

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie