Skuter Romet Router CityLine 50 wariator

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter Romet Router CityLine 50 wariator

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe demons159 demons159 5 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe demons159
    demons159
    Użytkownik

Witam, mam problem, mój skuterek chodził bardzo dobrze (spokojnie 80 km/h) lecz sprzęgło zaczęło się wykańczac po 2 latach .. Postanowiłem kupić nowe sportowe. (http://allegro.pl/wariator-4t-sprzeglo- … 06334.html takie tylko inne wymiary dostosowane do mojego skuterka) Kupiłem przyszło założyłem wszystko pięknie nakrętki od wariatora i dzwonu sprzęgła się odkręcały więc kupiłem specjalny klej do śrub i posmarowałem nakrętki (oryginalnie tez były klejone – wkońcu ok 8k obrotów/min) podokręcałem wszystko zostawiłem na noc niech klej wyschnie dobrze żeby coś sie nie zepsuło, dziś poszedłem sprawdzić jak mój potworek jeździ (wszystko pięknie przezjakieś 2km, po 2 km stracił troche mocy/przyspieszenia) i przy większych obrotach coś wyje w przekładni…

Filmiki:
    https://www.youtube.com/watch?v=FLOHWFyBPPw&feature=c4-overview&list=UUyMOt_qWHEiavzgMJPFNVkA

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Te dzwonki to pewnie problem z lub brak ślizgów.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe demons159
    demons159
    Użytkownik

te dzownki w jednym filmiku pod koniec to nieważne bo to mi w zębatka zachaczyła o drugą która się wysunęła przez wibracje 🙂

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie