! Forum Skutery Rysa na tłoku.

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ziomek1
    ziomek1
    Użytkownik

Witam!
    mam do kupienia bardzo starego peugeota sv jest rysa na tłoku moje pytanie brzmi jak to wymienić?? da sie jeździć takim?

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Zalezy w jakim miejscu jest ta rysa i jaka głęboka. Sprzęt jeździ? Był lekko przytarty czy przegrzany? To 50 2T?

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    ziomek1
    Użytkownik

no właśnie nwm czy jeździ bo go nawet nie oglądałem, był chyba przegrzany

ziomek1
    Użytkownik

a tak wgl dobry jest peugeot sv? wiem że wygląda jak złom ale takiego mi potrzeba

Zdjęcie profilowe serwismotocykiwarszawa
    serwismotocykiwarszawa
    Użytkownik

Witam jeśli rysa jest u góry tłoku i wygląda tak jak by go zarysował np śrubokrętem czyli uszkodzenie jest powierzchowne to nie masz co się martwić lecz warto sprawdzić czy czasem pierścienie nie są uszkodzone czy też jakaś drobina nie lata w silniku. jak możesz wstaw na forum fotkę uszkodzenia to może uda się zdiagnozować co je spowodowało i czy jest to groźne.

Serwis motocykli i skuterów w warszawie
    http://www.serwismotocykli.warszawa.pl

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    ziomek1
    Użytkownik

napisałem że mam do kupienia taki skuter więc nwm jak dużo jest zrysowane

Daniel Głowa
    Użytkownik

To ci nie pomożemy.Przynajmniej musimy wiedzieć gdzie ta rysa się zdajduje u góry czy między pierścieniami itp.

ziomek1
    Użytkownik

aha no to niech będzie a jaki koszt wymiany?

Daniel Głowa
    Użytkownik

To ci nie pomożemy.Przynajmniej musimy wiedzieć gdzie ta rysa się zdajduje u góry czy między pierścieniami itp.

Daniel Głowa
    Użytkownik

Jakaś podruba to koszt całego zestawu:cylinder, tłok, głowica i jeszcze jakieś duperele to około 150-200zł jeśli jakiejś lepszej firmy taki zestaw ponad 300zł

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie