Rusza przy wysokich obrotach 6tys.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Rusza przy wysokich obrotach 6tys.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe TiG3R999
    TiG3R999
    Użytkownik

Witam, mam problem z skuterem piaggio nrg power, zatarłem stary cylinder kupuje teraz stage6 streetrace
    jaki olej i ile docierać. Ale tu głównie chodzi o to że skuter rusza przy bardzo wysokich obrotach bo 6-7tys
    spalone sprzęło, sprężynki sprzęgła złe są niebieskie to są chyba te racingowe? Co to może być. Jak ja go będe docierał jak on rusza przy tak dużych obrotach na początku chciałem tak 5-6-7tyś.

• Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 2 miesiące temu przezZdjęcie profilowe TiG3R999 TiG3R999.
    TiG3REK
    • Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 2 miesiące temu przezZdjęcie profilowe TiG3R999 TiG3R999.
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

rolki cięższe.

Router Grande 50/90

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie