Rurka do filtra powietrza

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Frozi
    Użytkownik

Cześć mam takie pytanie. Mam keewaya ry8 i od filtra powietrzan odchodzi taka rurka jak się ją odkręci skuter łyka więcej powietrza i jego dżwięk z bzyczącego zmienia się na taki bardziej warczący.Od kolegi słyszałem że mozna kupić taką rurkę z siatką dzieki której zostaje ten dżwięk i syfu do skutera nie naleci wie ktoś gdzie mozna coś takiego kupić?

bitronxp1
    Użytkownik

nie bede zakładał nowego tematu wiec się podepnę w filtrze powietrza mam rurkę i jest takiej samej średnicy jak ta wlotowa czy to jest tez blokada czy tylko jak rurka mam mniejszy przekrój od tej głównej wlotowej?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

bitronxp1
    Użytkownik

prosze o jakieś wypowiedzi co do tej rureczki bo nie wiem czy cos z tym zrobić bo blokady zdjęte a efektu 0

Vezyr
    Użytkownik

Jeśli w filtrze powietrza jest rurka, to tak, jest to blokada, do tego trzeba by zmienić dyszę.Ale nie zawsze!Ja wyjąłem u siebie i nie zmieniłem, ale efektu zero.A jakie blokady zdjąłeś że brak efektu?

Frozi siatka nie nadaje się do filtracji niestety.Nie polecam.Aczkolwiek inna sprawa, że wkład filtrujący jest w środku, więc w sumie to bez znaczenia.

madi
    Uczestnik

blokady zdjęte i zero efektu ? Coś mi tu nie pasuje… 🙄

bitronxp1
    Użytkownik

jak sie zapytałem czy wymienił dysze to powiedział a po co i tyle a jak do domu wróciłem odkrecam puszke a ta rurka nadal jest i zaczoł mi gadac ze tłumik tak blokuje osiagi

Vezyr
    Użytkownik

W 4T nie.Weź olej serwis.Jakbyś był z okolicy Warszawy, to mogę pomóc.

bitronxp1
    Użytkownik

za daleko mam do warszawy raczej pojadę do innego mechanika bo zapłaciłem 100 i nic to nie dało pewnie by chciał zebym kupił ten tłumik cos tam odblokuje jeszcze i krzyknie ze 300zł a jak bym cylinder większy założył to z 70 na prostej by jechał

Vezyr
    Użytkownik

Pewnie dalej 55, nie zdejmiesz blokad, to nie ma co.Szukaj:
    -podkładka (pierścień) na tulejce wariatora
    -złota śrubka w gaźniku
    -rurka w filtrze powietrza+większa dysza
    -różowy kabelek wystający z pokrywy przekładni lub (co rzadziej) moduł zablokowany
    -zwężka w wydechu, w kolanku, przy cylindrze
    -zawirowywacz spalin z boku wydechu
    -blokada przy gaźniku blokująca otwarcie przepustnicy

Blokady wydechu w 4T mało dają i są nieczęsto spotykane, ta w filtrze powietrza też mało daje.Powinien lecieć 65-70 REALNE

bitronxp1
    Użytkownik

vezyr wyslij na poczte gg jak bys mógł to bysmy popisali ok
    moduł wymieniałem a blokade z watio mówił ze zdjoł a to powinno przyspieszyc skuter

Vezyr
    Użytkownik

Wysłałem Ci zaproszenie do znajomych, inaczej nie mogę wysłać, to weź przyjmij i mi wyślij GG / sorcia za OT

bitronxp1
    Użytkownik

ok już wysłałem

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button