RS50 – obroty !

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) RS50 – obroty !

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam Aprilie RS 50 z 2001 ,i nie działają mi obroty, co jest odpowiedzialne za to ? linka ?
    Obroty w sensię obrotomierz !

Anonimowy

linka, albo sam obrotomierz.
    Linka jest niedroga, to możesz zmienić, a jak się okaże, że to jednak nie to, to najlepiej pozycz od kogoś obrotomierz, żeby sprawdźić, czy to jego wina

Anonimowy

OKi, dzieki za pomoc, a gdzie takie coś można kupić ?

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!

Anonimowy

Odkr?? linkę od obrotomierza, odpal silnik i zobacz czy się kręci ten wkład w środku, jak nie to mechanizm przy silniku jest do wymiany, bądz nasmarowania a jak się kręci to przyczyną jest uszkodzony zegar.

Anonimowy

Może też był tak , że nie ma linki , więc gdzie ją mogę kupić ?

Anonimowy

linka badz kabel w obrotku bardzo zadko zawodzł, sprawdź gdzie idzie ten kabel od obrotka czy jest owiniżty o kabel swiecy czy podlaczony do cewki,

ja stawiam na to że obrotomierz wysiad?, szukaj na allegro RS’ek na części.

Anonimowy

Sprawdzł , to ale wydaje mi się , że jest podłączony pod kabel wysokiego napięci !

Anonimowy

Miałem RS50 z tego samego rocznika i jest w niej linka nap?dzająca obrotomierz a nie kabel- nie jest to elektroniczny obrotomierz !, najczęściej siada linka, rzadko co psuje się sam zegar.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie