RS 50 - 'odcina' paliwo

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) RS 50 - 'odcina' paliwo

Ten temat zawiera 19 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #210816 Odpowiedź

Anonimowy

Witam,

Mam taki problem z RS’ką… Na wolnych chodzi dobrze, z ssaniem i bez ssania… Lecz jeżeli przejechać nią kilkaset metrów brakuje jej paliwa. Szczególnie przy redukcji, wtedy gaśnie nawet. Trzeba ja odpalić z powrotem i dopiero jechać. Ma też charakterystyczenego ‚muła’. Zdarza się, i że stojąc na wolnych gaśnie, ale gdy da się jej ssanie, to chodzi, lecz przy jeździe na ssaniu też jest kiepsko. Ogólnie nie powinno tak być. Co może być przyczyną ? Gaźnik przeczyściłem, filtr też. Może coś z kranikiem ? Wyregulował się sam gaźnik ? No bo chyba nie zatarty ? -.-

Proszę o jak najszybszą pomoc.

Z góry dzięki. Pordrawiam.

#210817 Odpowiedź

Anonimowy

Nie wyregulował a raczej rozregulował, musisz go wyregulować, sprawdź jaki kolor ma świeca i napisz.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #210818 Odpowiedź

Anonimowy

No tak, o to mi chodziło, tylko że słowa zabrałako. Kur* nie mogę świecy odkrecic -.- jest tak przyje*… -.- trudno będzie tak wyregulować… Jakies pomysly ?

#210819 Odpowiedź

Anonimowy

ale to się stało nagle..?
    Ja bym sprawdźił pływak i zaworek pływakowy czy wszystko z nim jest ok. i dyszę główną bym konkretnie przeczyścił …
    Jak to nie pomoże to albo jest coś z fajkę,przewodem od świecy albo z cewką, bo może iskry nie ma i za to…
    I masz kranik czy podciśnienie? jak podciśnienie to może kranik podciśnieniowy szwankuje..?

#210820 Odpowiedź

Anonimowy

Wolnych obrotów nie trzyma. na ssaniu chodzi, ale potrafi wejsc na 6 000. gaźnik ? czy zatarty ?

EDIT:

kranik zwykły.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #210821 Odpowiedź

Anonimowy

A masz możliwość sprawdźić kompresje?

#210822 Odpowiedź

Anonimowy

Jak bym odkrecil ta ‚ przyje* ‚ swiece, to tylko palcem.

#210823 Odpowiedź

Anonimowy

A czym ją odkręcaszł

Jeżeli masz taki klucz to może przedłuż ten pręt żeby zwiększyć siłę odkręcania, po prostu wsadź dłuższy pręt i złap na końcu i kręć.
    Tyle że palcem to raczej mało się dowiesz o kompresji.

#210824 Odpowiedź

Anonimowy

Palcem to se możesz w nosię pogrzebać 🙂
    No musi się dać odkręcić świece a jak nie potrafisz ty to poproś o pomoc tate/brata/wujka czy sąsiada 🙂

#210825 Odpowiedź

Anonimowy

No wiem, ale to Kowal 😀 !

Potrafie swiecę odkrecic, no bez przesady… ale uwierz na slowo, ze jest tak przyje*… moze się to wydawac smiećszne, ale po prostu nie mogę.

Kowal, mialem fizyke w szkole 🙂 probowalem tak, nic się nie da… nie wspominajac o ilosci miejsca

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 20 łącznie)
Odpowiedz do: RS 50 - 'odcina' paliwo
Informacje o Tobie: