! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) RS 125 Kowala

Ten temat zawiera 204 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 205 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #211080 Odpowiedź

Anonimowy

Jak część z was wie, tydzień temu kupiłem sobie RS 125. Wrażenia z jazdy świetne, masakra w porównaniu do scootino i 125 w 4t. Mam fote, i 3 filmiki, wiem że słabe, może jutro coś lepszego będzie. I jeszcze jedno, była kiedyś dyskusja jakie to dokładne są elektroniczne liczniki, bujda na resorach, przy v.max zawyża mi o 14km/h wg GPSu.

A i jest to takie małowanie.

Filmiki dodam jak skończą się przesyłać.

#211081 Odpowiedź

Anonimowy

Fotki a to już ! 😛
    I z karteczką jak norvid bo nie wierzymy XD

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #211082 Odpowiedź

Anonimowy

wiesz że zasada jest taka że jak w temacie nie ma fot to temat leci do koszaż?

#211083 Odpowiedź

Anonimowy

no to dodaj ten filmik… no i jakieś foty
    ty… mój licznik raczej tak nie zawyża… bo jak ja jadę rs 70km/h to w JetForce pokazuje 80km/h czyli by wychodziło że JetForce idzie 66km/h ^^ to jest raczej nie możliwe… no i mój licznik pokazuje tyle ile w moim aucie… a licznik auta sprawdzałem GPS’em i zawyża w aucie o 1km/h
    Więc masz gówniany GPS :mrgreen:

#211084 Odpowiedź

Anonimowy

A sprawdzałeś z gps przy ponad 160km/h? Bo ja miałem 166 a gps pokazał 152. I gps kolegi także nie wiem jakiej on tam klasy jest. Ale roxem we 2 jechaliśmy 80 i ten sam gps pokazał 73.

http://www.youtube.com/watch?v=ayvs3b0RQOU
    http://www.youtube.com/watch?v=__bMPSpOuPc

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #211085 Odpowiedź

Anonimowy

fajnie, ze pokazałeś w końcu ale nie jeste zwolennikiem takich filmików, one nic nie pokaują sobą poza jakimś przejazdem bokiem ;p

#211086 Odpowiedź

Anonimowy

Widze koledzy z filmików maja radoche bo kumpel ma rsą
    To jak wjazd nowego kombajnu na wioche gdzie wszystkie chłopy przychodza^^ ahaha

gz rski ;d

#211087 Odpowiedź

Anonimowy

koledzy byli nagrać mnie, a nie jest tak że uoo weź spal gume, weź przypie*rdol, i nie wiem co jeszcze. Gratuluja mi sprzętu po prostu. I ten co go widać na filmiku ma katane na dotarciu właśnie i chce ją sprzedać temu drugiemu co nagrywa, bo ten drugi to student i on by sobie katane odpicował, a ten w żółtym nie chce się ze mną wlec 45km/h bo 6 bieg za wysoki, nie idzie jechać na 6 biegu u mnie 45km/h.

A na drugim filmiku to na tym łuku to wszystkich oprócz mondeo połknąłem bo się droga skończyła i rondo było, a na pierwszym hamowałem ze 160 i wcale nie było tak łatwo jak zaraz przedemną był samochód.

[ Dodano: 01-10-2010, 22:45 ]
    A jak mam przymocować telefon? Mam patent żeby do laga(zaraz pod kierą) przykleić taśmą go, ale obrotów nie będzie widać, tylko skaczące cyferki.

#211088 Odpowiedź

Anonimowy

Kowalku, otóż sprawdzałem autem przy 180km/h tzn nie ja kierowałem, siędziałem z boku ofc… na blacie auta było 180 a na gps 178-179… jak jechałem rs a ojciec autem to u niego pokazywało 140km/h i u mnie też 😉

#211089 Odpowiedź

Anonimowy

Kowal napisał:

A jak mam przymocować telefon? Mam patent żeby do laga(zaraz pod kierą) przykleić taśmą go, ale obrotów nie będzie widać, tylko skaczące cyferki.

U mnie w temacie dawałem zdjęcia jak ja mocowałem fona – to se zapożycz patenta mojego :p

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 205 łącznie)
Odpowiedz do: RS 125 Kowala
Informacje o Tobie: