RR 50 - czy warto?

?

Moim zdaniem nie warto bo to praktycznie inna wersja Zippa Pro 50 w dodatku słabsza. Polecam Rometa Ogara 900 niby taki szajs a swoje potrafi a w dodatku ekonomiczny ;)

Moim zdaniem nie warto bo to praktycznie inna wersja Zippa Pro 50 w dodatku słabsza. Polecam Rometa Ogara 900 niby taki szajs a swoje potrafi a w dodatku ekonomiczny ;)

A co w nim jest nie tak, bo też przymierzam się do RR 50.

Jeśli chodzi o wygląd, moim zdaniem ładniejszy od Pro 50 ale jakbym wybierał nowego chińczyka to brałbym Xrace'a 50.

Czy warto? Moim zdaniem tak, jeśli kupujesz gdzieś w promocyjnej cenie i koniecznie chcesz nowego chińczyka.

Ja osobiście w takiej cenie kupiłbym dobrą Detetkę 80/50 lub 125.

Mam takiego i narazie bez problemów. Mało pali całkiem dobrze sie zbiera, nie za głośny i mało miejsca zajmuje, chociaż jak na motorower i tak jest duży.

Witaj.

Też mam takiego i jestem zadowolony.

Kail napisał:

Moim zdaniem nie warto bo to praktycznie inna wersja Zippa Pro 50 w dodatku słabsza. Polecam Rometa Ogara 900 niby taki szajs a swoje potrafi a w dodatku ekonomiczny ;)

Zipp jest o wiele gorszy uwierz mi. Pro 50 to muł bo waży dość sporo i udaje wielkiego ściga. A RR jest wąski i nie udaje czegoś czym nie jest. A takiego ogara wyprzedzam moim RR :) Palą tyle samo czyli mniej więcej 2 L.
RR nową kupisz za około 4200 od dealera czy jak tam to się piszę :P
Moim zdaniem i wygląd lepszy :) Zmieniasz naklejki i masz wygląd Hondy CBR 125 :D

Deelbeat moim zdaniem lepiej jeździć po drodze RR niż Crossem bo to trochę dziwnie wygląda :)

Jeżeli Ci aż tak zależy na V-maxie to mój leci gdzieś 75 mierzone samochodem. A z górki 80 :P

Jeżeli masz kasę i zależy ci na prędkości kup sobie aprille rs 50. Mocny motor wytrzymały idzie około 100.

Tak jak ma 13tys żeby dać za motorower to czemu nie, lepiej aprilie, chociaż ja za tą kase to wolałbym od razu prawko u ruskich kupić.

Jak chcesz sobie po prostu pojeździć do weź rometa, naprawdę fajny motorek

Na początek się nie kupuje moto za 13 tyś bo to przesada... Ludzie... Moje pierwsze moto to RR i jestem zadowolony. Jednak zrobiłem A1 i teraz można coś większego kupić ale jeszcze nie wiem...

Owszem jest fajny ale dla jednej osoby bo z pasażerem to za wiele nie wyciągniesz

Ja jeżdżę z dziewczyna i całkiem spoko się jedzie, a nawet go nie odblokowałem.

To zależy od wagi kierowcy i pasażera.