Rozwiercanie cylka!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Rozwiercanie cylka!

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #272043 Odpowiedź

Anonimowy

Witam.Kumpel gada ze cylinder 50ccm da się rozwiercic do 70ccm czy ktos o tym slyszal lub robil to?

#272044 Odpowiedź

Anonimowy

nie da rady tyle rozwiercię, max można zrobić chyba do 62 ccm. Zależy jeszcze jaki cylinder.

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #272045 Odpowiedź

Anonimowy

Jak chcesz to szlifuje zrobisz na nim tysiac kilo i po robocie scianki cilka będą takie cinke ze nic to nie da i się zaras rosypie

#272046 Odpowiedź

Anonimowy

Teoretycznie jest to możliwe, chyba w Katowicach robić takie coś ale nie jestem pewny. Ale na pewno nie jest to tanie rozwiązanie. W crosach jest takie coś że nie wymianie się całego cylka tylko wybija się i wciska nowe tuleje. Jednak w skuterach nie widziałem nic takiego.

#272047 Odpowiedź

Anonimowy

Teoretycznie w skuterze też można wjeb** tuleją 😀
    Jednak ja na twoim miejscu kupić bym za mały pieniądze zatartą 70cc (Polini, Malossi) i zrobić szlif za 100-150 zł.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#272048 Odpowiedź

Anonimowy

Oczywiście, że można. Nikikin tak też zrobić w swojej Pata Negrze. I dzięki temu nowy właściciel może cieszył się praktycznie taką samą moc?, z tym, że ma do dyspozycji 4 szlify ;p Ot co.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Rozwiercanie cylka!
Informacje o Tobie: