cagiva 125 - regulacja?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #655981 Reply
    Eryk Hawris
    Uczestnik
    • 1

Witajcie. pacjent cagiva w8 125t. Dzis z nudow zaczalem sciagac cylinder i glowice. I moim oczom ukazal sie tlok o wymiarach 63 94mm. Czyli wielki. No to ja na internet i czytam. I dowiedzialem sie ze to jest na 90% cagiva 125 cc ale po tuningu na 160cc z czesci od polini.. I dlatego po dodaniu gazu sie dlawi. I teraz pytania.
    Czy daloby rade zostac na 160cc i zrobic aby palil?
    Czy trzeba wrocic na 125 i pomarzyc o 160 cc?
    Dostaje za malo paliwa za duzo powietrza?
    Czy trzeba rozwiercac dysze w gazniku dla wiekszej ilosci paliwa? Dzieki i licze na rozwiazanie. Siemka

#655982 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

Dostaje za malo paliwa za duzo powietrza?

pytanie raczej do wróżki. trzeba sprawdzić. Zapewne za mało paliwa ale to po prostu trzeba wyregulować.

Czy trzeba rozwiercac dysze w gazniku dla wiekszej ilosci paliwa?

wystarczy wymienić. 3 zł kosztuje

Inne pytanie jest takie – od kiedy tak sie dławi i ile to jeździło na źle wyregulowanym gaźniku. Bo może już cylinder mówi „papa” i dlatego sie dławi – i dlatego poszedł na sprzedaż
    Pomiar kompresji i stan (kolor) świecy dużo powie.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#655985 Reply
    Eryk Hawris
    Uczestnik
    • 1

Tato mowi ze swieca daje piekna iskre. Cylinder nie jest w tragicznym stanie ale tez nie w idealnym. tez mowi ze jeszcze sezon posmigam. tlok ani kreski nie ma. I teraz tak. „DYSZA GŁÓWNA DELLORTO 6MM (RÓŻNE ROZMIARY)” Co to znaczy te „6mm”? Bo mam do wyboru od 4mm-6mm i nie wiem dokladnie co wybrac . Aby zakupic dobra dysze. Chcialbym zamowic stad —->https://smugi.pl/product-pol-112-Dysza-glowna-Dellorto-6mm-rozne-rozmiary.html
    PS. Gaznik to Dellorto PHBL24

#655990 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

PHBL ma chyba zawsze dysze z gwintem 6mm bez względu na srednice gaźnika

#656002 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Na ssaniu też się dławi?

#656003 Reply
    Eryk Hawris
    Uczestnik
    • 1

Zamowilem dysze 165. Tak na ssaniu tez sie dlawi. Albo dysza rozwiaze problem. Albo trzeba bedzie wymienic gaznik na wiekszy :'(

#656022 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Od jawy 350 może jakiś znajomy ma na próbę pożyczyć,w niej w oryginale jest gaźnik 28 bo to silnik z mito jest Panie a w mito był chyba 34

#656029 Reply
    Eryk Hawris
    Uczestnik
    • 1

Wlasnie gadalem z kolega ktory mial 32 do sprzedania. Nie chcial przyjechac i sprawdzic czy bedzie smigac. Nie przystal na moje warunki wiec trudno. Aktualnie nie mam nikogo wiecej od kogo moglbym wziac na probe :/

#656037 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

A od mz250 nikogo nie masz tam jest 30

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: cagiva 125 - regulacja?
Twoje informacje:

Back to top button