Rozrusznik w Peugeot TKR

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Witam ponieważ miałem zniszczony rozrusznik w tkr wymieniłem go na nowy stary w ogóle się nie kręcił, ten nowy jak najbardziej kreci się złychac jak wiruje natomiast nie uruchamia silnikaż?
    Co może być przyczyną ??
    Nigdy nie sciagałem pokrywy pasa i nie wiem czy tam jeszcze jakis bediks jest przy rozruszniku czy coś innego? Proszę o pomoc

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

No możliwe że bendix padł no i Ci kręci ale wał się nie kreci, odkręć ten dekiel od przekładni i wtedy kręć rozrusznikiem i powiedz czy wał też się kręci czy nie.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Ale słychać tak jakby chciał odpalić?
    Jeśl tak to miałem taki sam problem, cylinder i magneto.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

silnikiem nie kręci słychac jak wiruje sam rozrusznik zdaje się bediks padł ale nie wiem bo to niedawno przywieziony tkr z france i dzisiaj zdążyłem wymienić tylko rozrusznik w starym rozpadł się komutator, i nie wiem czy w ogóle odpalał przed awarią, jutro zdejmę obudowę pasa napedowego i obadam co tam jest nie tak, zdaje się będzie padniety bediks i pewnie kolejny wydatek 🙁 chyba ze uzywka gdzieś się tanio znajdzie. Z kopki skuter pali.

pozdr

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

To na pewno raczej bendiks. O ile się orientuje słuchać takie jakby bzyczenie taką Musisz ta kape odkręcić i wtedy wszystko wyjdzie na jaw. ;p

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

sprawa rozwiazana bediks zablokował się poprostu ta tulejka co jest w śroodku bediksa miedziana wyrobiłe się i bendiks stanoł tak pod katem i się nie wysuwał uruchomiłem na razie na ter starej tuleji z pomoca smaru ale to długo nie potrwa , tulejki nowej nie dostałem moze macie gdzieś namiary na takie tulejki

pozdrawiam

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Musisz sobie zmierzyć średnice tej tulejki. Jeżeli nigdzie nie dostaniesz to idź do jakiegoś tokarza wes starą na wzór i cos ci dorobi. Bo na allegro znalazłem tylko tulejke od rozrusznika ale do chińskich dwusuwów typu keeway itp. ;p

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Jak coś to wyślij mi pocztą i ja ci to przetocze.
    Napisz na gg 9022652

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button